התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- כשעה
מספר טיפולים- יותר משניים
זמן החלמה- קצר יחסית
תוצאות- קבועות

השתלת שיניים תתאים לאנשים בריאים, מחוסרי עצם (לא תמיד), שאיבדו הרבה שיניים באופן יחסי, שמעוניינים להחזיר לעצמם את פונקציית הלעיסה התקינה בפה.

השוו מחירים לשיטת אול און 4

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

אול און 4 | all on 4

משך ההליך- כשעה
מספר טיפולים- יותר משניים
זמן החלמה- קצר יחסית
תוצאות- קבועות

השתלת שיניים תתאים לאנשים בריאים, מחוסרי עצם (לא תמיד), שאיבדו הרבה שיניים באופן יחסי, שמעוניינים להחזיר לעצמם את פונקציית הלעיסה התקינה בפה.

השתלת שיניים אול און 4 (All on 4) היא שיטה שהומצאה ע”י ד”ר מאלו הפורטוגלי בתחילת שנות ה - 90. טכניקת אול און 4 מבוצעת ברחבי העולם וגם בישראל ויתרונה הבולט הוא סיום הליך ההשתלה בשני מפגשים כך שהמתרפא יוצא עם מערכת שיניים חדשה למעשה תוך יום אחד בלבד. מבצעים אול און 4 כאשר המטופל חווה אובדן שיניים נרחב ובמצבים בהם באזורי ההשתלה המיועדים אין עצם איכותית המאפשרת השתלת שתל דנטלי ללא השתלת עצם.

בטכניקה זו עוקרים שיניים לא יציבות היכן שקיימת עצם לסת טובה ומשתילים ארבעה עד שישה שתלים כפי שיוסבר בהמשך, עליהם “יולבש” גשר שהוכן בדיוק רב מבעוד מועד. בעזרת אול און 4 נמנעת השתלת עצם הנחשבת להליך מורכב יחסית ונחסכים אלפי שקלים עבור השתלות מיותרות של לפחות 8 שתלים בלסת אחת במצבים בהם אובדן השיניים כמעט מוחלט.

המלצת המערכת

אול און 4 היא אחת מטכניקות ההשתלה המובילות בעולם המתאימה בעיקר למתרפאים חסרי עצם לסת. השיטה הוכיחה יעילות לאורך שנים ולכן היום כבר אין כל סיבה להישאר ללא שיניים. אם גם אתם מעוניינים להחזיר לעצמכם את המנשך התקין חשוב רק לבחור היטב במרפאת השיניים המתאימה שתדע לבצע את ההשתלה בהצלחה. התייעצו עם המומחים שלנו המנוסים באול און 4.

 


מדוע משתמשים באול און 4 ?

טכניקת אול און 4 נוצרה למצב בו מטופל זקוק להשתלת עצם ו/או הרמת סינוס ומסיבה זו או אחרת אין הוא מעוניין או שקיימת מגבלה רפואית כלשהי לביצוע הפרוצדורה בשיטה המסורתית. בשיטת All on 4 מוכנסים שתלים בזווית אל קידמת הפה שם לרוב ישנה כמות מספיקה של עצם. הסיבה שקוראים לשיטה אול און פור היא משום שעל ארבעה שתלים דנטליים מועמס גשר הכולל לרוב עד 12 שיניים. הגשר יכול להיות בנוי מחומר חרסינה או אפילו מפלסטיק. התאחות השתלים בלסת אורכת בין 3 חודשים ל- 6 חודשים בהתאם ללסת עליה מרכיבים את מערכת השיניים החדשה.

אול און 4 | all on 4     


אול און 4 הלכה למעשה

בשיטת All on 4, השתלים הקדמיים מוכנסים בזווית ישרה ואילו האחוריים בזוית של כ-45 מעלות מה שמביא לכך שהגשר מקבל תמיכה מספיקה על פני השטח הגדול עליו הוא יושב. בטכניקת אול און 4 אתה יכול להיכנס אל רופא השיניים ללא שיניים ולצאת עוד באותו היום עם שיניים. למרות שהשיניים הן מפלסטיק, מדובר במערכת שיניים זמנית כמובן המוברגת לשתלים שהוחדרו לפה באותו היום בו נעקרו השיניים. עד שמבוצע השיקום הקבוע על גבי גשר מחרסינה, השיניים הן כאמור זמניות למרות שישנם רופאים הגורסים כי “להישאר עם שיניים מפלסטיק עדיף על פני שיניים מחרסינה”.

בכל אופן, שיטת אול און 4 ע”פ הדעה הרווחת בישראל, עדיפה לעין ערוך מאשר שימוש בשיניים תותבות נשלפות. לכל טכניקה יש יתרונות וחסרונות אולם השתלת שיניים בשיטת אול און פור היא פתרון מודרני וטוב אשר יכול להתאים למטופלים רבים ויש להביא אותה בחשבון בבואנו לסגור תוכנית טיפול חרף מחירה הלא נמוך אשר יכול להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים.

במאמר מוסגר ראוי לציין שוב כי בעזרת אול און 4 ניתן לחסוך אלפי שקלים על אוגמנטציה ובמצבים בהם ישנו אבדן גדול של שיניים, מחירה של השיטה יהיה זול משמעותית מהשתלה מסורתית של 8 שתלים בכל לסת. ועוד נקודה אחרונה לסיום, למרות ששמה של השיטה הוא אול און 4 יכולים להשתיל באופן דומה מעל לארבעה שתלים ולטכניקה זו קוראים All on 6.