התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- עד חצי שעה
מספר טיפולים- משתנה בהתאם לליקוי הסגר
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

מתאים לבני 12 ומעלה כולל מבוגרים הזקוקים ליישור שיניים עקומות

השוו מחיר ליישור שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

יישור שיניים אינקוגניטו

משך ההליך- עד חצי שעה
מספר טיפולים- משתנה בהתאם לליקוי הסגר
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

מתאים לבני 12 ומעלה כולל מבוגרים הזקוקים ליישור שיניים עקומות

גשר אינקוגניטו הוא חידוש מתקדם של יישור שיניים פנימי ואשר אינו נראה לעין. הגשרים מעוצבים במטרה להפעיל לחץ מתמשך על השיניים וליישרם מבלי שאף אחד יוכל להבחין בהם וזאת כאשר הם ממוקמים בהיחבא בחלק הפנימי של השיניים. גשרי אינקוגניטו מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת שמזיזה את השיניים וממקמת אותם במקום הנכון, יש לציין כי כל גשר נעשה בהתאמה אישית לפי אפיוני המטופל. אי הנוחות בזמן הרכבת גשר Incognito היא מינימאלית ואינה משפיעה על הדיבור וההגהה, הגשר קל במיוחד ועדין הרבה יותר מכל סוג אחר של גשרים אשר נמצאים בשוק. יישור אינקוגניטו מתאים גם לילדים מגיל 12 ומעלה וגם למבוגרים.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות ליישור שיניים בהן אינויזליין, אינקוגניטו, לינגואלי פנימי, ללא גשר, בלתי נראה, טבעות, סמכים ועוד. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם אורטודנט, שידע לבחור ולבצע את השיטה הטובה ביותר עבורכם. שימו לב, אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי ולכן בחרו חכם!

 


כיצד עובד גשר אינקוגניטו?

עיקרון העבודה של גשר אינקוגניטו המכונה גם יישור שיניים פנימי הוא על ידי הפעלת כוח מתמשך על השן במטרה להזיזה אל המקום הנכון באופן מתמיד והדרגתי. החסמים והתילים מקובעים מאחורי השן מיוצרים בהתאם למרשם האישי של המטופל שנעשה על ידי לקיחת מידות מדויקות בעזרת תבנית שתיצור מדגם מדויק של מבנה השיניים. הכוח שמחוללים החסמים והתילים גורמים לשיניים לשנות מצב ולסטות ליעד מוגדר שהוא המצב והעמדה הנכונה בה רוצים למקם את השן, כאשר השן תגיע למיקום המושלם, הגשר “ישמור” על מיקומה באופן קבוע.

 


כיצד מבוצע יישור אינקוגניטו?

בפגישת הייעוץ האורתודנט יבחן את מצב השיניים ויסקור על אפשרויות הטיפול. הרופא יקבע מהו הטיפול המתאים ביותר בהתבסס על מהות הבעיה האורתודונטית, הרופא ידון איתכם גם על התקציב, תיאום ציפיות ותוצאות. במידה והמטופל מודאג מעצם הרכבת גשר חיצוני ומעוניין בגשר פנימי מוסתר, הרופא יסביר לו כיצד נעשה הטיפול. במידה וההערכה תהיה שאכן אינקוגניטו הוא הטיפול המתאים, תילקח תבנית המבנה של הפה שעשויה מסיליקון אל מעבדה מיוחדת, אשר תהווה דֹּפֶס ליציקת גבס. יציקת הגבס תילקח על ידי טכנאי השיניים ותשמש כמודל שעווה ולאחר מכן תעבור סריקה בתלת מימד. המרכיבים והחלקים האישיים של הגשר ייוצרו לפי בסיס הדמות שהתווה הסורק. כאשר הגשר מוכן, הוא יונח במגש קטן מסיליקון ויישלח חזרה לאורטודנט, מגש הסיליקון עוזר לרופא להתאים את הגשר במדויק.

 


מדוע לבחור אינקוגניטו?

גשרי אינקוגניטו פותחו בכדי לספק פתרון לאנשים עם בעיות אורתודונטיות אשר אינם מעוניינים להרכיב גשר קבוע, גמלוני ומגושם. לגבי אנשים רבים, הרעיון בהרכבת הגשר מדאיג ומטריד במיוחד מבחינת המראה וההופעה החיצונית. גשר אינקוגניטו היא גרסה מתוחכמת של גשר לינגואלי מסורתי שתפקידו להזיז את השיניים ביעילות וללא כאב. מלבד היתרונות הברורים של גשרים נסתרים, יישור בשיטת אינקוגניטו הוא נוח במיוחד בגלל הגשרים הקלים והעדינים. יישור שיניים אינקוגניטו נחשב גם לפחות יקר משיטות יישור שיניים אחרות.

יישור שיניים אינקוגניטו   


יישור אינקוגניטו שאלות ותשובות

ש. האם יישור אינקוגניטו כואב או מפריע למהלך החיים התקינים?

ת. כמו לכל סוג אחר של גשר, גם לאחר התקנת אינקוגניטו יש זמן הסתגלות קצר עד אשר הגשר יהפוך לחלק אינטגראלי ממערך הפה. מכיוון שהגשר מותאם לצד הלשוני של השיניים, נוכחות הגשר תשפיעה על התחושה בלשון. גשר אינקוגניטו עשוי מחסמים ותילים עדינים ביותר והם דקים וקלים הרבה יותר מגשרים אחרים, מה שימנע כאב כתוצאה מהחיכוך שבין הלשון והגשר.  

 

ש. האם אינקוגניטו מתאים לכל אחד?

ת. גשר אינקוגניטו מתאים למטופלים בכל גיל כולל בני עשרה אשר טרם מלאו להם סדרת השיניים כמו למבוגרים. הגשר הוא מֻזְמָן, עשוי לפי דרישות המטופל ומותאם אישית. באמצעות אינקוגניטו מטפלים במגוון בעיות אורתודונטיות.  

 

ש. כמה זמן נמשך כל הטיפול?

ת. משך הטיפול תלוי במקרה ובמהות הבעיה. מקרים שאינם מסובכים אורכים כ- 15 דקות ומקרים מורכבים יותר יכולים להגיע עד לכדי חצי שעה ואף יותר. מספר המפגשים עד להשלמת כל ההליך הוא מעל לעשר כאשר הטיפול נפרס על פני תקופה של שנה ויותר.  

 

ש. האם אינקוגניטו משפיע על הדיבור?

ת. בימים הראשונים להרכבת הגשר תיתכן השפעה קלה על אופן הדיבור, אך בימים שלאחר מכן ניתן יהיה להבחין על חזרה למצב של דיבור נורמאלי. עם הדגם השטוח של אינקוגניטו, הדיבור יחזור להיות נורמאלי תוך ימים בודדים.  

 

ש. האם אפשר לאכול כל מה שרוצים?

ת. בדומה לגשרים אחרים, חשוב להקפיד ולשמור על מה אוכלים כאשר מרכיבים גשר אינקוגניטו. אוכל דביק עלול להישאר ולא להתנתק מהגשר מה שעלול לגרום לריקבון ולמחלות חניכיים. מזון קשה אינו מומלץ גם הוא מכיוון שהוא עלול להזיק לתילים העדינים של הגשר. כמו בהרכבה של כל סוג של גשר, חשוב ביותר לשמור על גשר האינקוגניטו נקי. יש לצחצח שיניים ולנקות את הגשר ארבע פעמים ביום להסרת בקטריות ושאריות מזון ובכך להפחית סיכון למחלות דנטאליות.