התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- כשעה
מספר טיפולים- לרוב אחד
זמן החלמה- מיידי
תוצאות- 2-5 שנים

יתאימו להליך בני 13 ומעלה הסובלים משיניים צהובות וכתמים אורגניים על השיניים

השוו מחיר להלבנת שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

הלבנת שיניים Britesmile

משך ההליך- כשעה
מספר טיפולים- לרוב אחד
זמן החלמה- מיידי
תוצאות- 2-5 שנים

יתאימו להליך בני 13 ומעלה הסובלים משיניים צהובות וכתמים אורגניים על השיניים

הלבנת שיניים Britesmile היא הלבנה המבוצעת במרפאה שחייבת להתבצע על ידי רופא שיניים בלבד למרות שבישראל סייעות השיניים הן אלו שמבצעות את ההלבנה ברוב המקרים. מדובר בהלבנת שיניים פופולארית במיוחד בארצות הברית. גם בישראל, מרפאות שיניים רבות בוחרות לבצע טיפולים באמצעות ערכת Britesmile. ההלבנה מבוצעת במפגש בודד המשפר את מראה השיניים בצורה מעוררת התפעלות. למרות מחקרים שמראים ששימוש בערכת הלבנה ביתית יכולה להניב את אותן התוצאות שניתן להשיג במרפאה, אין תחליף למגע מקצועי ולבקרה, בטיחות צמודה שנותנת תוצאות בטוחות ונראות לעין מיד בסיום ההליך.

המלצת המערכת

הלבנת שיניים ברייט סמייל היא פעולה שמתבצעת במרפאה המבוצעת על ידי רופא שיניים בלבד. כדי שההבהרה תצליח מומלץ שתעברו גם ניקוי אבנית. אנחנו לא ממליצים לנסות ולחסוך על הטיפול שכן הבהרות ביתיות ותרופות סבתא יכולות לכל הפחות לא להשפיע על צבע השיניים ובמקרה הרע הן עלולות להסב נזק בלתי הפיך לאמייל השן. התייעצו עם המומחים שלנו עכשיו.

 


מה מכילה ערכת הלבנה ברייט סמייל?

ערכת Britesmile משלבת בתוכה ג’ל הלבנה על בסיס מי חמצן ומנורת כוח עוצמתית לשיפור תהליך ההלבנה. בהלבנת שיניים רגילה, נהוג להשתמש במי חמצן בריכוז של 15% עד 25% אולם ב- Britesmile אין צורך בריכוז של מעל ל - 15%. ג’ל ההלבנה הוא בעל איזון PH המותאם עם אמייל השיניים, מגיב באופן מושלם למנורה הפולטת אור כחול העוזרת לשחלף את ג’ל ההלבנה על השיניים. מדובר במנורה ייחודית ובטיחותית אשר איננה פוגעת באמייל השן או בחניכיים ומתפקדת באופן כזה שניתן יהיה להאיר ולהלבין את כל החלקים העליונים והתחתונים של קו החיוך בפעם אחת וזאת בשונה ממנורות אחרות, באמצעותן מחממים רק כמה שיניים בו זמנית.

 


כיצד מבוצעת הלבנת שיניים ברייטסמייל?

תהליך ההלבנה מתחיל כאשר רופא השיניים בוחן את השיניים והחניכיים כדי לוודא שהמטופל במצב טוב מבחינת בריאות הפה וכשיר לטיפול. מומלץ לפני ביצוע ההליך לעבור טיפול אצל השיננית (ללא קשר להלבנה, אחת לחצי שנה חשוב לבצע ניקוי אבנית יסודי), לאחר מכן מתאים רופא השיניים את המינון הנכון של ריכוז חומר ההלבנה. המנורה הכחולה של ה - Britesmile תוצב מעל השיניים, תאיר ובעיקר תפעיל את הג’ל על השיניים כך שלבסוף הן ילבינו. כל ההליך אורך לא יותר משעה אחת ובסופו מושגת תוצאה מרשימה של כ - 8 דרגות ירידה בגוון צבע השיניים, התוצאה משתנה בין מטופל למטופל אולם עשרות אלפי מטופלים בשיטה העידו כי תוצאותיה אפקטיביות ביותר!

הלבנת שיניים Britesmile   


תחזוקה ושימור תוצאות ההלבנה

לכמה זמן תשארנה השיניים לבנות זו שאלה שנשאלת ע”י רוב המטופלים אולם התשובה לשאלה משתנה מאדם לאדם ותלויה במספר פרמטרים אישיים בהם כמה אתם מעשנים, שותים כמויות מופרזות של קפה ותה או משקאות כהים אחרים, תדירות הביקורים אצל רופא השיניים וביצוע טיפולי שיננית בזמן (ניקוי אבנית). לרוב, תוצאות ההלבנה נשמרות לפרק זמן שנע בין שנתיים לחמש שנים שזה בהחלט יפה, תוכלו לשמר את התוצאות באם תתחזקו היטב את השיניים ותימנעו מעישון ושתייה כאמור.  

הבהרה חשובה: אין היבואנית ו/או המפיצה ו/או הזכיינים המורשים של שיטת britesmile עומדים מאחורי פרסום המאמר או יוצרים קשר עם לקוחות המשאירים פרטים באתר שיניים. המידע במאמר מובא לצורך מידע בלבד וכשירות לגולש!