התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- מספר שעות
מספר טיפולים- 2 - 3
זמן החלמה- אין
תוצאות- לאורך שנים רבות

מתאים לנשים וגברים המעוניינים בשיניים לבנות, מתרפאים שאינם יכולים לעבור הלבנה עקב כתרים בשיניים הקדמיות, אנשים להם רווח בין השיניים, שיניים סדוקות, שיניים מוכתמות ועוד שמעוניינים בפתרון קבוע

השוו מחיר לציפוי שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

ויניר פורצלן - ציפוי שיניים מתקדם

משך ההליך- מספר שעות
מספר טיפולים- 2 - 3
זמן החלמה- אין
תוצאות- לאורך שנים רבות

מתאים לנשים וגברים המעוניינים בשיניים לבנות, מתרפאים שאינם יכולים לעבור הלבנה עקב כתרים בשיניים הקדמיות, אנשים להם רווח בין השיניים, שיניים סדוקות, שיניים מוכתמות ועוד שמעוניינים בפתרון קבוע

פורצלן ויניר הוא הליך קוסמטי שפותח בשנים האחרונות באמצעותו ניתן לבצע ציפוי שיניים, מדובר על ציפוי חזק מפורצלן אותו יוצקים על החלק החיצוני של השיניים לשיפור המראה האסתטי ומשתמשים בו בעיקר במצבים הבאים: שיניים עם כתמים או שצבעם דהה, שיניים שבורות, שיניים סדוקות, כתחליף לגשרים בשיניים, לטיפול בשיניים שסטו ממסלולן לצימצום רווחים בין השיניים ועוד. ציפויי החרסינה בשנים האחרונות תפסו תאוצה גדולה בישראל, רבים משתמשים במגוון השיטות השונות על מנת להשיג חיוך לבן וכובש בדיוק כמו מעבר לים, שם שיטות כמו לומינירס, למינייט וציפויי ויניר מבוצעות בהצלחה כבר שנים. לפניכם יתרונות הציפוי בויניר פורצלן והסבר כיצד מבוצעת השיטה הלכה למעשה.

המלצת המערכת

ישנן כמה טכניקות מובילות לציפוי שיניים בהן למינייט (ויניר פורצלן) ולומינירס. לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם רופא שיניים בעל אוריינטצייה קוסמטית שידע לבחור ולבצע את הטכניקה המתאימה ביותר עבורכם. אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי! בחרו בקפידה את הרופא שלכם, התחילו כאן, עכשיו!

 


ציפוי שיניים ויניר – יתרונות

עמידות גבוהה וחוזק - מזה שנים, נמצאים בשימוש חומרים היכולים ליצור הדבקה עמידה וחזקה התומכת את אמייל השן. ויניר פורצלן הוא חומר שביר ומשתמשים בו לציפוי דק של השיניים אולם כאשר הוא מודבק על מבנה מוצק, ויניר פורצלן הופך לחזק עם עמידות גבוה ולאורך זמן רב.

קלות הטיפול ותוצאותיו המעולות - הפורצלן ויניר צובר תאוצה והשימוש בו הפך למבוקש בגלל קלות הטיפול והתוצאות לטווח ארוך המקנות למראה הכללי של המטופל יופי וחיוך נאה.

שקיפות למחצה למראה טבעי - אחת התכונות של האמייל המכסה את השן היא שהאמייל שקוף למחצה, זאת אומרת שאור הפוגע בשן אינו מוחזר באופן מיידי ובמקום זאת הוא חודר לעובי האמייל, תכונת השקיפות למחצה היא פרט חשוב כאשר מאפיינים את השיניים בהן רוצים לטפל ע”י ויניר. בעבר, חומרי ההדבקה הדנטאליים היו עשויים מחומרים שאינם שקופים למחצה ושאינם יכולים להקנות את המראה הטבעי והיפה היות והאור לא הצליח לחדור לשכבת האמייל והיה מוחזר כבר מהשכבה החיצונית. למרות שההדבקה שבוצעה הייתה טובה, היא לא נתנה לשן את התחושה של הקרנת עומק שהוא המאפיין השקוף למחצה של השן. ציפוי שיניים מפורצלן ויניר דומה לזכוכית ויש לו יתרון משמעותי על פני החומרים הדנטאליים האחרים וזאת בשל העובדה שהוא שקוף למחצה. כאשר הפורצלן מודבק על פני השיניים הוא מחקה להפליא את אפיוני האמייל. אפקט השקיפות למחצה מקנה את התחושה של עומק ודומה לשן טבעית בריאה.

אינו קולט כתמים - בעבר, חומרי ההדבקה נטו “לצבור ולאסוף” כתמים וכמו כן צבעם דהה לאחר פרק זמן קצר יחסית ואלו היו הבעיות של מטופלים ששיניהם נחשפו ל”צבענים” כמו תה, קפה, יין אדום או במעשנים כבדים. יתרון משמעותי של הפורצלן ויניר הוא הדמיון לזכוכית בעלת משטח חלק ובלתי חדיר שאינה קולטת כתמים קבועים ואם בכל אופן מופיעים כתמים מהגורמים שצוינו הרי שניתן להסירם ע”י צחצוח שיניים פשוט.

 


ציפויי ויניר שאלות ותשובות

ש. האם ניתן “להסיר” ציפוי שיניים ויניר לאחר שזה הורכב כבר על השיניים?

ת. פורצלן ויניר ניתן להסרה בקלות ע”י יצירת חריצים והסרת הויניר. מומלץ כמובן לשוב ולצפות את השיניים מחדש כדי להמשיך ליהנות מחיוך יפה ושיניים צחורות.

 

ש. מי מתאים לביצוע ההליך?

ת. רק רופא השיניים יכול לקבוע אם אכן המועמד מתאים לטיפול בויניר, בפגישת הייעוץ עם הרופא המטפל צריך לציין איזה שינויים רוצים לבצע ומה בדיוק רוצים להשיג, הרופא ידגים או יציג הדמיית מחשב לתוצאה שניתן יהיה לשאוף אליה.

 

ש. כיצד מבוצע ההליך?

ת. עוד בפגישת הייעוץ עם רופא השיניים תעבור צילום רנטגן וצילומים נוספים כדי לקבוע את התאמתך להליך, אם החלטת לעבור ציפוי שיניים, יתכן כי הטיפול יצריך השחזת שיניים המבוצעת תחת הרדמה פשוטה, לאחריה תילקח תבנית של השיניים אשר ממנה ייצר הרופא חומר הדומה לגבס ליציקה על השיניים. לאחר שמייצרים את עלי הציפוי מחרסינה, מוזמן המטופל לפגישה נוספת במהלכה ידביקו את הציפויים לשיניים.

 

ש. כמה זמן מחזיק ציפוי ויניר פורצלן?

ת. אין זמן קבוע וידוע מראש לכמה זמן יחזיק מעמד הפורצלן ויניר אך ידוע כי אפקט הטיפול מחזיק שנים רבות, לא יהיה זה נכון לצפות שהוא יחזיק לצמיתות. עם טיפול נכון ותחזוקה טובה מעריכים שפרק הזמן יכול להגיע לעשר שנים ויותר.

 

ש. איזה פעולות ניתן לבצע על מנת לשמור על תוצאות הטיפול לאורך שנים רבות?

ת. ישנן מספר פעולות שאם תבצעו אותן, תבטיחו ברוב המקרים שמירה לאורך זמן רב של תוצאות הטיפול בהן: שמירה על היגיינת פה נאותה, הימנעות מלעיסה אגרסיבית שעלולה לפגוע בציפוי, הימנעות מחריקת שיניים ונקישות בשיניים. כמו כן מומלץ גם להימנע מהשפעות של גורמים היוצרים כתמים על השיניים בהם צריכת “צבענים” כגון יין אדום, תה, קפה, משקאות קלים בהם קוקה קולה.