התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- מספר שעות
מספר טיפולים- לרוב 1 - 3
זמן החלמה- אין
תוצאות- לאורך שנים רבות

מתאים לנשים וגברים המעוניינים בחיוך לבן ומושלם, אנשים להם רווח בין השיניים, שיניים סדוקות, שיניים מוכתמות, חוסר סימטריה ועוד שמעוניינים בפתרון לזמן ארוך

השוו מחיר לחיוך מושלם

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

חיוך מושלם הוליווד סטייל

משך ההליך- מספר שעות
מספר טיפולים- לרוב 1 - 3
זמן החלמה- אין
תוצאות- לאורך שנים רבות

מתאים לנשים וגברים המעוניינים בחיוך לבן ומושלם, אנשים להם רווח בין השיניים, שיניים סדוקות, שיניים מוכתמות, חוסר סימטריה ועוד שמעוניינים בפתרון לזמן ארוך

כל אחד וודאי מעוניין להשיג חיוך מושלם סטייל הוליווד, חיוך בריא שחושף שיניים לבנות, חניכיים בריאות וקשת שיניים ישרה ומושלמת. הניסיון להשיג חיוך של מיליון דולר הוא משאת ליבם של רבים שכן לחיוך מושלם קיימת משמעות רבה המקרינה על כל מראה הפנים והיא מהווה למעשה את כרטיס הביקור שלנו.

חיוך מושלם ולבן יצביע גם על רמת ההיגיינה נאותה - בוודאי שכל אחד מאיתנו ישמח שיחשבו עליו דברים טובים בהקשר של שמירה על הגיינת שיניים גבוהה ובטח לא יאהב שיחשבו עליו שהוא מזניח את השיניים. שיניים צהובות, חומות או חלילה שחורות יקרינו מראה פנים חיוור וחולה. כאשר נסדר לעצמנו חיוך מושלם ולבן נשווה לפנים מראה צעיר, בריא ומושלם.

את מה שבעיר הסרטים הוליווד יודעים כבר שנים, בישראל מתחילים להבין ממש לאחרונה – חיוך מושלם הוא המפתח לרושם ראשוני ויצירת קשרים חברתיים בחברה שבה החיוך וכל המראה החיצוני מהווה פקטור מאוד משמעותי בהרבה תחומים כגון מציאת בן או בת זוג, קבלה לעבודה נחשקת ועוד ועוד.

אין כמעט שחקני קולנוע או טלוויזיה שלא עברו טיפול כלשהו לשיפור החיוך. לפניכם הסברים קצרים והפניות לטיפולים שניתן לבצע כדי להשיג חיוך מושלם, חלק מהטיפולים יכולים להשיג עבורכם חיוך מושלם ביום אחד (לארוע כמו חתונה) וחלק מהם כוללים מסע שתצטרכו לעבור עד לקבלת חיוך הוליוודי כובש של מיליון דולר.

המלצת המערכת

ישנן כמה טכניקות מובילות להשגת חיוך מושלם בהן למינייט (ויניר פורצלן) ולומינירס. לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם רופא שיניים בעל אוריינטצייה קוסמטית שידע לבחור ולבצע את הטכניקה המתאימה ביותר עבורכם. אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות להקניית החיוך, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי! בחרו בקפידה את הרופא שלכם, התחילו כאן, עכשיו!

 


שיטות להשגת חיוך מושלם

חיוך מושלם ע״י ציפויי חרסינה לשיניים - ציפויי חרסינה לשיניים הן עלי חרסינה דקיקים במיוחד שאינם בנויים על מתכות. את עלי או דפי החרסינה המכונים בשפה מקצועית חזיתות או פצאטות מדביקים לרוב על 8 השיניים הקדמיות. את ההדבקה לשיניים מבצעים לאחר השחזה קלה וזאת מבלי לפגוע ברקמות השיניים. לא תמיד צריך להשחיז את השיניים שעליהן יבוצע הציפוי וההשחזה (אם בכלל תזדקקו לה) תלויה גם בשיטה שבה יבוצע ההליך. ישנן 3 שיטות מובילות שנכנסות לתוך העולם שנקרא ציפוי חרסינה לשיניים: למינייט, לומינירס וציפוי שיניים אימקס E-MAX. ישנן הבדלים בין השיטות כולל בעובי של הציפויים, לומינירס ברוב המקרים אינו מצריך השחזה, עוביו הוא כ- 0.3 מילימטרים, לעומתו ציפוי הלמינייט מגיע בעובי של חצי מילימטר ולעיתים כן צריך להשחיז את השן. בכל אופן ציפויי חרסינה מבצעים בשנים עד שלושה מפגשים וניתן לסיים איתם תוך פרק זמן של שבוע! ציפויי חרסינה נותנים פתרון למגוון תופעות שמשפיעות על החיוך כגון: סגירה וצמצום רווח בין השיניים, תיקון פרופורציית שיניים לא אחידה וישרה, תיקון סדקים בשיניים, צבע שיניים צהבהב שנגרם בגלל עישון, נטילת תרופות אנטיביוטיות וכדומה. קראו עוד ובהרחבה על ציפוי חרסינה לשיניים.

השלמת שיניים שבורות באמצעות דבקים - חיוך מושלם במפגש אחד ניתן גם להשיג באמצעות שימוש במספר טכניקות המבוססות על דבקים שמדביקים על השיניים. מבצעים ציפויי קומפוזיט בצבעי השן, הדבקה של שרף מיקרוני וגם סתימות אינליי אונליי. הדבקים בהם משתמשים מקבלים את גוון השיניים והם יעילים לתקופות קצרות יחסית (עד שנתיים ולעיתים יותר ובהתאם לשיטה) אולם מחירם זול בהשוואה לציפויי החרסינה. תוכלו לקרוא עוד ובהרחבה על השלמת שיניים בעזרת דבקים וציפויים במאמר השלמת שיניים.

טיפול בשיניים רקובות ולא אסתטיות באמצעות מילואה - מילואה היא מעין הכלאה בין כתרים לסתימות. במקרים אחדים משתמשים במילואה לכיסוי מלא של כתר השן. השיקום באמצעות מילואה טוב גם מבחינה אסתטית וגם מבחינה תפקודית. משתמשים במִלּוּאָה כחלופה לסתימות שיניים מסורתיות בטיפול בריקבון או במבנים הרוסים. ההבדל בין סתימה למילואה הוא שכאשר יוצקים סתימות, הטיפול מבוצע בתוך חלל הפה ובמהלך המפגש במרפאה, את המילואה בשונה מהסתימה מייצרים במעבדה ולפי מדידות שבוצעו מבעוד מועד ולפני כמובן שמרכיבים ומדביקים אותה על השיניים. לקריאה בהרחבה אודות שיקום עם מילואה.

חיוך הוליוודי באמצעות הלבנת שיניים - בחלק מהמקרים מצב השיניים אינו מצריך שינוי משמעותי מעבר להקניית לובן ולכך בדיוק נועדה הלבנת שיניים. באמצעות הלבנת שיניים המבוצעת במרפאה ניתן להלבין שיניים צהובות. יש שתי שיטות מובילות באמצעותן מבוצעת ההלבנה. בשיטה הראשונה (נחשבת לאגרסיבית), מלבינים את השיניים במרפאה באמצעות ג׳ל מיוחד שמכיל 35 עד 39 אחוז חומר שאותו משפעלים על השיניים תוך שעה באמצעות מכשיר לייזר או אור כחול. השיטה השנייה מבוצעת במרפאה ובבית והיא מכונה שיטת הסדים, מייצרים סדים מסיליקון ובאמצעות מזרק שמכיל ג׳ל עם חומר פעיל מניחים בתוך הסדים (כל לילה בדרך כלל ולפני שהולכים לישון) לתקופה של שבועיים. קראו עוד ובהרחבה אודות הלבנת שיניים.

התקנת כתרי זירקוניה - זירקוניום הוא המינרל העתיק והנפוץ ביותר על כדור הארץ. לזירקוניה יש התאמה מעולה לחלל הפה. היא בעלת שקיפות גבוהה, מתואמת עם צבע השן, הקצוות שלה אינם משחירים, היא עמידה וגם אין לה בסיס מתכתי ולכן השקיפות שלה מקנה לכתרי הזירקוניה מראה אסתטי וטבעי לחלוטין אשר דומה לשיניים הטבעיות. באמצעות כתרי זירקוניה המבוצעים בחריטה ממוחשבת ומדויקת במעבדה - cnc, ניתן להשיג חיוך מושלם של מיליון דולר! החסרון הכמעט יחידי של התקנת כתרי זירקוניה הוא מחירם הגבוה. לקריאה בהרחבה על כתרי זירקוניה.

חיוך מושלם ע״י יישור קשת השיניים - לעיתים השיניים עקומות, לא יושבות במקום, עולות אחת על השניה, צפופות וגם יש מרווחים בינהן. כדי להתמודד עם שיניים לא ישרות צריך לעבור טיפול אורתודונטי שבמהלכו תעברו מספר פרוצדורות עד ליישור השיניים וקבלת קשת שיניים ישרה. הטיפול האורתודונטי עשוי לכלול עקירות שיניים, השתלת שתלים אורתודונטיים לצורך הזזת שיניים בעיתיות ושימוש בסוגי גשרים שונים בהתאם לליקוי במנשך ממנו אתם סובלים. קראו עוד ובהרחבה איך להפוך שיניים עקומות, רווחים וחוסר פרופורציה של השיניים וחיוך לא יפה, לחיוך ששוה מיליון דולר במאמר יישור שיניים.