התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- בהתאם לסוג הטיפול - מספר טיפולים- לרוב אחד
זמן החלמה- משתנה בהתאם למקרה
תוצאות- זמניות או קבועות

מתאים למתרפאים המעוניינים בטיפולים ללא כאבים, ללא דימום ועם מינימום רעש באוזניים

השוו מחיר לטיפול שיניים בלייזר

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

טיפולי שיניים בלייזר

משך ההליך- בהתאם לסוג הטיפול - מספר טיפולים- לרוב אחד
זמן החלמה- משתנה בהתאם למקרה
תוצאות- זמניות או קבועות

מתאים למתרפאים המעוניינים בטיפולים ללא כאבים, ללא דימום ועם מינימום רעש באוזניים

בעשרים השנים האחרונות גובר השימוש במכשירי לייזר שנחשבים למילה האחרונה בכמה וכמה ענפים ברפואה האסתטית וגם בטיפולי שיניים. קרן לייזר ממוקדת, מצליחה להסיר רקמות נגועות על ידי “אידוי” הרקמה המזוהמת. אור הלייזר משוגר באמצעות סיב אופטי מתוך מתקן ידני מיוחד כך שהחום שנוצר בהליך הוא מינימאלי ובשונה ממכשירים אחרים (שאינם פועלים בטכנולוגיית הלייזר) היוצרים חיכוך אליו נלווה חום, רעש צורם, רטט וויבראציות. השימוש בלייזר, ימנע בחלק מהמקרים כאבים, הרדמה מקומית ואף דימום מיותר!

המלצת המערכת

מעוניינים בטיפולי שיניים מבלי להרגיש בכאבים? הרעש באוזניים עולה לכם על העצבים? רוצים לעבור את הטיפול ללא דימום? טיפולי שיניים בלייזר הם בדיוק הדבר בשבילכם! מומלץ רק שתודאו כי מרפאת השיניים מצויידת בכל הציוד הנדרש לביצוע הטיפולים, אין הרבה מרפאות כאלה בישראל, אצלנו תוכלו לאתר אותן ע״י השארת פרטים באתר.

 


שימושי הלייזר בטיפולי שיניים

הסרת ריקבון – טיפול שיניים בלייזר להסרת ריקבון מתבצע ללא הרעש האיום והרטט של הפרייזר במקדחה הידנית. בטיפול זה מסירים את הרקמות הנגועות תוך שניות ומכינים את החור בשן לשיקום. מכשיר הלייזר תורם לסטריליזציית חלל השן בנוסף להגברת כושר הדבקת חומרי הסתימה.

רגישות בשיניים – שחיקת משטחי השן או שבר וסדק באמייל עלולים לגרום לכך שהשיניים יהיו רגישות לחום ולקור. טיפול שיניים בלייזר, אוטם ביעילות מירבית את מעברי השן הפתוחים שגורמים לרגישות בפרק זמן של פחות מדקה!

הלבנת שיניים בלייזר – הלייזר מאפשר הלבנה בלפחות שתי דרגות (על מפתח צבעים שמודד את רמת הלובן), ובדרך כלל תוך טיפול בודד המסתיים תוך שעה. הרופא מורח ג’ל על בסיס מי חמצן על השיניים ולאחר מכן הוא מקרין אליהן אור לייזר. השפעת הג’ל, שהופך להיות פעיל על ידי הלייזר הוא מה שגורם להלבנת השיניים.

טיפולי חניכיים בלייזר – השימוש בלייזר נפוץ במיוחד לטיפול בחניכיים. בניתוח חניכיים למשל, הלייזר עוזר במניעת הדימום, מחטא ואף מונע זיהומים. באמצעות הלייזר ניתן להסיר כיבים, לרפא פציעות חיצוניות ופנימיות, לרפא חתכים בלשון, לכרות חניכיים ואף לעזור להשתיל חניכיים. ברוב טיפולי החניכיים בלייזר אין צורך בהרדמה בכלל, משתמשים בידית הפעלה מיוחדת המוחדרת לתוך כיסי החניכיים ומשגרים אנרגיה דרך גבישי קוורץ שמפוררים ומנתקים את החומרים שנאחזים בשורש השן, הגבישים גם מנתצים ומסירים אבנית ומפחיתים במידה רבה את כמות הבקטריות בפה.

טיפולים אנדודונטיים בלייזר – משתמשים בלייזר כדי להקל על השימוש במכשור הידני, וגם כדי ליבש ולחטא את שורשי השן לפני סתימה להגדלת סיכויי ההצלחה של טיפולי שורש. (במקרה זה הלייזר אינו מחליף את העבודה הביו-מכאנית שנעשית בעזרת שופינים אנדודונטיים מסורתיים).

אימפלנטולוגיה (השתלות שיניים) – משתמשים בלייזר כדי לחשוף את כיפת הריפוי של השתל בשלב הכירורגי השני כלומר לפני שיקום והרכבת הפרוטזה.

טיפולי שיניים בלייזר     


סוגי לייזר ברפואת שיניים

  1. לייזר להלבנה – המערכת שנחשבת לאגרסיבית וליעילה ביותר להלבנת שיניים. מספיקים שלושה טיפולים בלבד באורך מספר דקות כדי להשיג תוצאות נהדרות או לחילופין טיפול אחד מתמשך של עד שעה.
  2. לייזר רפואי רך – טיפולי שיניים בלייזר רך ישפרו את ההצטלקות לאחר הליכים כירורגיים וישככו כאבים. משתמשים בלייזר רך כדי לקצר את ההחלמה שלאחר הליך דנטאלי, להקלה על כאבים בשרירים ובמפרקים וגם לטיפול במחלות חניכיים ולהפחתת הרגישות בשיניים.
  3. לייזר קשה או כירורגי – באמצעות לייזר קשה ניתן לטפל בריקבון ללא הרדמה, לעזור לעקור שיני בינה במינימום טראומה וכאבים ועם סיכון נמוך להופעת דלקות. בנוסף, הלייזר הכירורגי מאפשר טיפול בזיהומים במהלך טיפול שורש וטיפול בחניכיים.

 


יתרונות הטיפול בלייזר

  • מיקוד - הלייזר נחשב לממוקד ונקודתי, ולכן, יש לו את היכולת “להבחין” בין רקמות נגועות לבריאות. ללייזר יש מכניזם סופר שמרני, השומר על חלק גדול מהשן, כאשר הוא מרוכז בהוצאת הרקמות הלא רצויות והנגועות בלבד.
  • טיפול שיניים בלייזר ללא כאבים – אין צורך בחומרי הרדמה כאשר עוצמת הלייזר נקבעת לפי התנאים של כל מטופל.
  • אין שימוש בטורבינות דנטאליות – מייתר את הצורך במכשירים המסורתיים הסיבוביים, שיוצרים רעש מחריד ורטט מצמרר. במאמר מוסגר חשוב לציין כי לא ניתן לוותר לגמרי על השימוש בטורבינות ויש טיפולים מסוימים כגון סתימות, שלא ניתן לבצע אחרת.
  • מגן על הרקמות – הלייזר מגן על הרקמות הבריאות ומסיר רק את הרקמות הנגועות והלא רצויות.
  • טיפול שיניים ללא הרדמה – טיפולי שיניים בלייזר יבוצעו ברוב המקרים ללא כל הרדמה כך שנמנעת אי נעימות הנלוות להרדמה המקומית.
  • מפחית רגישות – טיפולי שיניים בלייזר יפחיתו את הרגישות וישפרו בצורה ניכרת את נוחות המטופל על כסא הטיפולים.