התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- שנה +
מספר טיפולים- מעל 10
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

מתאים לנשים, גברים וילדים מעל גיל 12 הסובלים מליקויי סגר ושיניים עקומות

השוו מחירים ליישור שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

יישור שיניים אינויזליין

משך ההליך- שנה +
מספר טיפולים- מעל 10
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

מתאים לנשים, גברים וילדים מעל גיל 12 הסובלים מליקויי סגר ושיניים עקומות

אינויזליין (Invisalign) היא טכניקת יישור מתקדמת המבוססת על תובנות שנרכשו כבר מאמצע המאה שעברה הגורסות כי כדי ליצור שיניים ישרות יש צורך במספר התרשמויות בהן מבוצעים שיפורים תוך כדי תנועה. אם ברצונכם לעבור יישור אינויזליין, חשוב שתדעו כי השלב המקדמי דורש בדיקה קצרה המלווה בצילום שיניים תלת מימדי ייחודי הצופה את תזוזת השיניים. אם נמצאתם מתאימים לביצוע ההליך, תבנה עבורכם תוכנית טיפול לקביעת מידת השינוי של מבנה קו השיניים. המערכת כוללת מספר סטים של מיישרים (קשתיות) ליצירת קו שיניים חדש ויפה. המיישרים הם שקופים וניתנים להסרה (נתיקים ולא קבועים). את המיישרים מחליפים אחת לשבועיים במיישר הבא בסדרה. כל מיישר ומיישר מיוצר בהתאמה אישית עבורכם. כאשר מרכיבים את המיישרים, השיניים יזוזו באיטיות עד לאחר שיגיעו למיקומם הסופי ובהתאם לתוכנית הטיפול.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות ליישור שיניים בהן אינויזליין, איירוק, סמכים פנימיים לינגואליים, סמכים שקופים ובלתי נראים, טבעות ועוד. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם אורטודנט, שידע לבחור ולבצע את השיטה הטובה ביותר עבורכם. שימו לב, אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי ולכן בחרו חכם!

 


כיצד מבוצע יישור שיניים אינויזליין?

אותם סטים של מיישרים, מיוצרים במעבדות השיניים באמצעות מחשוב ייעודי, הקשתות המיוצרות, עוברות לאורטודנט (מומחה ליישור שיניים), המחלק אותן לקבוצות המיועדות לכל תקופה לאורך חיי הטיפול. הסט הראשון מותקן על השיניים לפרק זמן של שבועיים, המיישרים יזיזו את השיניים למצב הרצוי ובתום השבועיים מגיעים לשלב נוסף שהיא המערכת הבאה של המיישרים. ככל שמתקדמים עם המיישרים, השיניים יחלו בתזוזה איטית, אין צורך בלהמתין עד לגמר הטיפול בכדי להבחין בתוצאות שכן ניתן לראותם במשך הטיפול וכבר בשלבים הראשונים. שיטת אינויזליין מצריכה מעקב מתמיד (אחת לשישה שבועות) שמודד את התקדמות היישור.

 


השגרה במהלך יישור שיניים אינויזליין

את האינויזליין אפשר להסיר בזמן האוכל, השתייה, צחצוח השיניים ובמקרים אחרים. המיישרים נוחים וחלקים ואינם משפיעים לרעה על החניכיים או הלחיים ועשויים מחומר שקוף שקשה להבחין בו. הטיפול במבוגרים דורש שנה והוא אורך יותר כאשר הטיפול מבוצע בילדים. ניתן לבצע יישור שיניים אינויזליין החל מגיל 12 ובשונה משיטות יישור אחרות שאותן ניתן להתחיל מוקדם וכבר מגיל 7. מיישרי האינויזליין הורכבו אצל מיליוני אנשים ברחבי העולם כאשר כ- 96% מהמטופלים הביעו שביעות רצון רבה. שיטות היישור החדישות בהן אינויזליין מועדפות כיום על ידי רוב הפציינטים מאשר הגשרים המסורתיים שעשויים לרוב ממתכת.

 


יתרונות וחסרונות בולטים של אינויזליין

יעילות - היישור באינויזליין מתחיל כבר לאחר התקנת המיישרים, יום אחרי יום השיניים זזות עד להשגת מיקומן המושלם כפי שתכננתם עם הרופא.

נוחות - המיישרים ״מתלבשים״ על השיניים בקלות וזאת בשונה מסמכים שונים המחוברים לשיניים בעזרת תיל.

הסרה - המיישרים נתיקים וניתנים להסרה בכל רגע נתון ולכן צחצוח שיניים ושמירה על היגיינת הפה מתאפשרת בקלות, ניתן גם להסיר את המיישרים באירועים חשובים כך שאף אחד לא ״יחשוד״ שאתם במהלך טיפול.

אינו מורגש - המיישרים אינם מורגשים כלל ולכן אף אחד לא יידע שאתם עוברים טיפול ליישור שיניים!

מחיר - התמורה עבור הטיפול שווה את הכסף למרות שעלות האינויזליין גבוה משמעותית משיטות יישור אחרות, המחיר של כל מיישר, וצריך להחליף הרבה כאלה על פני כל חודשי הטיפול עולה סביב ה - 1,000 ש״ח!!! כאן בפורטל תוכלו להוזיל את עלות הטיפול משמעותית על ידי השוואת מחירים חכמה.

יישור שיניים אינויזליין     


מצבים בהם מיישרים שיניים באינויזליין

באמצעות אינויזליין ניתן לטפל במספר ליקויים, החל במקרים קלים של שיניים עקומות ושיניים בולטות, ועד בעיות מנשך קשות הרבה יותר המערבות פגם במנשך, סגר יתר או בליטת הלסת התחתונה. להלן כמה מהבעיות העיקריות שכיום ניתן לטפל בהן באמצעות אינויזליין:

מרווחים בשיניים - רווחים בין השיניים יכולים להיווצר כתוצאה מצמיחה לא תקינה של עצמות הלסת. שיניים חסרות יכולות גם כן לגרום לשיניים בסביבתן לנוע כתוצאה מעודף המרחב, דבר שיוצר רווחים בין השיניים. בעיות ריווח ופערים בין השיניים יכולות להוביל לבעיות חניכיים, באמצעות אינויזליין ניתן לצמצם רווחים.

בליטת הלסת העליונה - מצב זה נגרם לרוב בשל גנטיקה, הרגלים אוראליים לא טובים או התפתחות יתר של העצם התומכת בשיניים. בליטת הלסת העליונה עלולה להוביל לגירוי בחניכיים ו/או שחיקת השיניים התחתונות ואף עשויה לגרום לכאבים בלסת ולבעיות מפרקים.

בליטת הלסת התחתונה - בליטת הלסת התחתונה עשויה להתרחש כאשר השיניים התחתונות בולטות מעבר לשיניים הקדמיות. מצב זה נגרם בדרך כלל בשל תת-צמיחה של הלסת העליונה, צמיחת-יתר של הלסת התחתונה, או שני מקרים אלו יחד. סיבה נוספת היא חסר בשיניים העליונות. דבר זה עלול למנוע מהשיניים הקדמיות או השיניים הטוחנות לתפקד היטב מה שעלול להוביל לשחיקת השיניים. ללא טיפול אורתודונטי, עלול להופיע כאב בלסת.

ליקוי סגר (סגר פתוח) - ליקוי סגר נגרם בדרך כלל כאשר חלק מהשיניים אינן מסוגלות ליצור מגע פיזי עם השיניים הנגדיות למנשך תקין. בדרך כלל מצב זה נגרם בשל מבנה לסת לא תקין, או כתוצאה ממציצת אצבע. סגר פתוח יפגע בדיבור ואף עלול לגרום לבעיות חמורות יותר כגון תסמונת מפרק הלסת (TMJ).

צפיפות יתר - כאשר השיניים גדולות באופן יחסי ואינן מסתדרות בחלל שנותנות הלסתות, או כאשר הלסתות קטנות צריך לפנות לטיפול שכן ללא טיפול, הצפיפות עשויה להחמיר ולגרום לשיניים להתעקם משמעותית. הצפיפות מובילה גם להצטברות אבנית, עששת וסיכויים גבוהים למחלות חניכיים. באמצעות יישור אינויזליין ניתן למנוע את הצפיפות לחלוטין, ויפה שעה אחת קודם.

תיקון מנשך הפוך - מנשך הפוך יכול להתרחש כאשר הן הלסת העליונה והן הלסת התחתונה אינן מיושרות. דבר זה גורם לאחת או יותר מהשיניים העליונות לנשוך את החלק הפנימי של השיניים התחתונות, ויכול להתרחש הן בקדמת הפה או בצדדיו. מצב זה עלול לגרום לשחיקת השיניים, מחלות חניכיים ואובדן עצם ולכן יש להקדים ולטפל בבעיה.