התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- עד 30 דק׳ למפגש
מספר טיפולים- בהתאם לחומרת התופעה
זמן החלמה- תקופת הסתגלות קצרה
תוצאות- קבועות!

מתאים למבוגרים וילדים הסובלים מליקויי סגר ושיניים עקומות

השוו מחירים ליישור שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

יישור שיניים בלתי נראה

משך ההליך- עד 30 דק׳ למפגש
מספר טיפולים- בהתאם לחומרת התופעה
זמן החלמה- תקופת הסתגלות קצרה
תוצאות- קבועות!

מתאים למבוגרים וילדים הסובלים מליקויי סגר ושיניים עקומות

המכנה המשותף של כולנו הוא הרצון להיראות טוב ובכל גיל. אחד האלמנטים שמשפיע על המראה החיצוני שלנו הוא השיניים. החיוך הוא כרטיס הביקור שלנו ולכן לצד הרצון בשיניים בריאות כמעט כולנו נשאף גם לחיוך מושלם. כאשר השיניים אינן ממוקמות היטב בלסת, החיוך נהרס. היום יותר מתמיד לא צריך להשלים עם מיקום שיניים בעייתי. תיקון בעיות מנשך היא בעיית שיניים נפוצה שמתקיימת אצל רבים ויש לה מגוון פתרונות מצויינים. גשרים או מתקנים דנטאליים יתקנו שיניים עקומות, מעוותות וצפופות כך שבסיום ההליך תוכלו לחייך בפה מלא מבלי להסתיר שיניים. המתקנים הנפוצים ביותר עשויים מסגסוגת מתכת ומורכבים על השיניים. צבעם הוא מטאלי כסוף והם בולטים באופן ניכר על מערכת השיניים. כל אחד יכול לראותם בבירור ובדיוק לשם כך תרו הרופאים אחר שיטות בלתי נראות ליישור שיניים.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות ליישור שיניים בהן אינויזליין, איירוק, סמכים פנימיים לינגואליים, סמכים שקופים ובלתי נראים, טבעות ועוד. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם אורטודנט, שידע לבחור ולבצע את השיטה הטובה ביותר עבורכם. שימו לב, אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי ולכן בחרו חכם!

 


מהו יישור שיניים בלתי נראה?

את המערכות המתכתיות ליישור שיניים מסווגים באורטודנטיה כ״מתקנים לא אסתטיים״ (למרות שישנם גם כמה רופאים שחושבים אחרת). במשך שנים כאמור, חיפשו את הפתרון האולטימטיבי, כזה שמצד אחד יתקן את יישורת השיניים ללא כל הגבלה ומצד שני שהתיקון לא יפגע למהלך החיים הנורמלי של המטופל שכן כל אביזר שמותקן בפה גורם למטופל למבוכה. בעשר השנים האחרונות צצו כמו פטריות, טכניקות שונות שגורמות לסמכים להיות עלומים.

אחת השיטות הבולטות והאיכותיות היא יישור שיניים בלתי נראה שעשוי ממתכת שמוצנעת מאחורי השיניים. מדובר בטכניקה מורכבת לביצוע, אך את המתקן לא ניתן לזהות לחלוטין (רק אם ממש דוחפים את הראש לפה). מתקנים אלו פועלים מצוין אולם חלק מהמטופלים מדווחים על חוסר נוחות בזמן האוכל, בעיה נוספת שעלולה להפריע היא הניקיון המסורבל של השיניים - המערכת מפריעה ומקשה על צחצוח השיניים.

ישנם מתקנים אורטודנטים אחרים (יוקרתיים יותר) שעשויים מחרסינה, אַקְרִילִיים או מספיר. חומרים אלו אינם בולטים בגלל צבעם הלבן המחקה היטב את צבע השן, או שהם בעלי שקיפות טוטלית שאינם ניתנים לגילוי. למיישרי הספיר, בשונה ממיישרים אחרים יש גוון ושקיפות המחקה את צבע השן המקורית ולכן הם נחשבים לעילית שבעילית במיישרים הבלתי נראים.

 


מחיר יישור שיניים בלתי נראה

המחירים של המתקנים ליישור שיניים בלתי נראה שונים, מחירם נקבע ראשית בהתאם לחומר ממנו הם עשויים, פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הוא האורטודנט שמבצע את הטיפול. המיישרים הזולים ביותר עשויים מחומר אקרילי שקוף ומגיעים עם רצועות מתכת. מתקנים אלו אינם בולטים אולם הם נוטים להצהיב בקלות ולכן יש לנקותם בקפידה ובאופן מיוחד.

מיישרים מקרמיקה ומחרסינה שצבעם לבן אינם בולטים במבט כללי. את הרצועות מכינים ממתכת שיכולה להיות בצבע לבן כך שהן יורגשו פחות. המיישרים מחרסינה לא מצהיבים בקלות אולם יש להימנע ממוצרים שעלולים להכתים אותם ומחירם גבוה יותר מהמיישרים האקריליים.

ההתקנים שעשויים מספיר נחשבים למרצדס של המיישרים הבלתי נראים, הם אינם סופגים כתמים וצבעם הטבעי גורם להם להיות בלתי נראים לחלוטין. ישנם סוגים נוספים של מיישרים בלתי נראים, לצורך התקנת המיישרים משתמשים בקבים שקופים שאוחזים בכל השיניים המשיכו לקרוא על כך במאמר יישור שיניים ללא גשר.

לא נתחמק משאלת המחיר אולם מאוד תלוי בשיטה, מקובל שעבור יישור שיניים נסתר משלמים החל מ- 6,900 ש״ח לשתי הלסתות, במקרים קלים יותר המחיר עוד עשוי לרדת. במצבים המסובכים שמצריכים הרבה קשתיות ליישור עלות הטיפול היקר ביותר כגון אינויזליין תעלה על 10,000 ש״ח ללסת אחת. ניתן להוזיל את הטיפול ע״י טיפול בשיטות דומות מיצרנים אחרים כגון איירוק למשל שנחשבת לזולה משמעותית.

 


יישור שיניים בלתי נראה שאלות ותשובות

ש למי יישור שיניים בלתי נראה מתאים?

ת יישור שיניים בלתי נראה מתאים לכל גיל פרט לילדים שצמיחת השיניים שלהם טרם הסתיימה. ההליך מתאים בעיקר לחרדים מאביזר לא אסתטי שעלול לגרום למבוכה המעוניינים ביישור שיניים בלתי נראה.

 

ש. כיצד מתבצע יישור שיניים בלתי נראה?

ת. בראש ובראשונה על האורטודנט לערוך בדיקה מקיפה של הפה והשיניים, לאחר הבדיקה לאיתור בעיות שונות ותיקון הבעיות שהתגלו (בעיות חניכיים, רקבון שמצריך סתימות וכדומה) יסרק הפה ונתוני הבדיקה יועברו למעבדה שמתמחה בייצור המיישרים בהתאם להנחיות הרופא (לא חייב להיות אורטודנט אולם ההמלצה היא שכן). כאשר המיישרים מוכנים, מתקינים אותם למתרפא ומחליפים סט מיישרים כל שבועיים. יישור שיניים בלתי נראה יגרום לשיניים לנוע עד לעמדה הסופית והרצויה בהליך שיימשך מספר חודשים עד שנתיים והכל בהתאם לליקוי בסגר.

 

ש. כיצד צריך לשמור על המיישרים?

ת. האמת היא כי המיישרים אינם זקוקים לטיפול מיוחד ומורכב, אלא פשוט יש לשמור עליהם במצב נקי ולא לאכול איתם. אין מה לדאוג במשך הארוחה היות ובזמן האוכל או השתייה אפשר לשלוף אותם מהפה ולאכול כל מה שרוצים.

יישור שיניים בלתי נראה     

ש. האם יישור שיניים בלתי נראה כואב?

ת. הימים בהם יישור שיניים היה עושה נזק או כואב, חלפו ולא יחזרו לעולם. עם הגשר המתכתי יתכנו חתכים בחלק הפנימי של השפתיים ועלול להיווצר גם דימום. ביישור בלתי נראה לא מרגישים כאבים. בתחילת תחושו בלחץ על השיניים, הלחץ נחוץ ומטרתו להניע את השיניים וליישר אותן לעמדה הנכונה. תחושת הלחץ תשתחרר ככל שחולף הזמן, עד שחוזרים ומרכיבים את המיישר הבא, לאחריו תרגישו פעם נוספת לחץ שיחלוף בהדרגה תוך מספר ימים וחוזר חלילה בכל החלפת מיישרים.

 

ש. כמה זמן נמשך יישור שיניים נסתר?

ת. משך הטיפול משתנה ותלוי בדרגת הסטייה של השיניים והמרחק שיש להניע את השן בכדי שתתמקם היטב. באופן כללי מרכיבים את המיישרים כשנה במקרה הטוב ועד שנתיים במקרה הרע.

 

ש. כמה עולה יישור שיניים בלתי נראה

ת. יישור שיניים נסתר ובלתי נראה הוא טיפול יקר יחסית לשיטות טיפול מסורתיות, המחיר של המיישרים יחד עם הביקורים והטיפולים אצל הרופא מתחילים בכ- 6,900 ש״ח ויכולים להגיע עד ל- 20,000 ש”ח ובמקרים חמורים אף למעלה מזה! כאן באתר תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ליישור בלתי נראה שיחסכו לכם אלפי שקלים וזאת מבלי להתפשר על איכות הטיפול.

 

ש. מדוע המחיר יקר כל כך וגם איך ניתן לחסוך?

ת. כדי שיישור השיניים יהיה אופטימאלי צריך להשתמש במיישרים במשך כל היום, למיישר ישנה יעילות מוגבלת, כלומר הוא מזיז את השיניים עד נקודה מסוימת בלבד ולאחר מכן הרכבתו לא תשפיע יותר. צריך לקחת בחשבון שיש להחליף כל מיישר אחת לשבועיים שלושה וכל מיישר יכול לעלות עד אלף שקלים ובתחשיב פשוט ניתן לראות כי יישור שיניים בלתי נראה עולה עד אלפיים שקלים בחודש. ברור מכאן, שלאורך הטיפול יש השפעה ישירה על העלות הסופית. ניתן לחסוך הרבה על היישור אם מבצעים את השיטה ע”י מיישרי שיניים שמיוצרים בישראל ועלותם למרפאה היא פחותה מחצי! טרם הוכח כי המוצר “הנחות” לכאורה ושאינו מיוצר ע”י ממציאי השיטה מביא לתוצאות יעילות פחות.