התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- שנה +
מספר טיפולים- מעל 10
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

מתאים למבוגרים (לרוב עד גיל 35) וצעירים בגיל העשרה בעלי שיניים בגודל סביר ולא קטנות מידי הזקוקים ליישור השיניים

השוו מחירים ליישור שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

יישור שיניים לינגואלי

משך ההליך- שנה +
מספר טיפולים- מעל 10
זמן החלמה- אין
תוצאות- קבועות

מתאים למבוגרים (לרוב עד גיל 35) וצעירים בגיל העשרה בעלי שיניים בגודל סביר ולא קטנות מידי הזקוקים ליישור השיניים

גשר לינגואלי או יישור שיניים לינגואלי היא אחת מהטכניקות הדנטאליות קוסמטיות המבוקשות ביותר ליישור שיניים בענף רפאות השיניים שנקרא אורתודונטיה. ישנם מגוון טיפולים אורתודונטיים חליפיים בהם מבצעים יישור שיניים אולם מסיבות קוסמטיות רוב הטיפולים המוצעים אינם נדרשים ע”י המטופלים שכן הם מקנים מראה הגורם למבוכה רבה אצל רבים הבאה לידי ביטוי בצורת סמכים ממתכת על קידמת השיניים. אם גם אתם צריכים לעבור יישור שיניים ואין לכם רצון שכולם ידעו, חשוב שתדעו כי היום ניתן ליישר שיניים עקומות ולהחזיר שיניים שסטו ממסלולן ע״י גשרים לינגואליים.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות ליישור שיניים בהן אינויזליין, סמכים פנימיים לינגואליים, סמכים שקופים ובלתי נראים, טבעות ועוד. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם אורטודנט, שידע לבחור ולבצע את השיטה הטובה ביותר עבורכם. שימו לב, אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי ולכן בחרו חכם!

 


מהו גשר לינגואלי?

גשר לינגואלי הוא אחד ממיני הטכניקות החדישות בהן מבצעים יישור שיניים שאינו נראה. יישור שיניים לינגואלי נראה כמו הסדרה המסורתית של גשרי השיניים אך הוא מורכב בחלק הפנימי של הפה (בחלק ליד הלשון), מיקום זה של הגשר עושה אותו בהכרח לבלתי נראה לעין כלפי אנשים אחרים ומאפשר במקביל טיפול אורתודונטי מלא ללא מצבים מביכים ואי נוחות כלפי הסביבה שנגרמות כתוצאה ממראה של גשר חשוף הנראה לעיני כל.

המונח “גשר לינגואלי” או יישור לינגואלי, מתייחס לשיטת טיפול אורתודונטית המאופיינת בכך שהכתרים והחבקים ליישור השיניים מחוברים לחלק הפנימי (בצד הלשון) ובאופן הפוך לגשרי שיניים מסורתיים, הממוקמים בקדמת הפה או בצידי הלחיים. למרות שהגשר הלינגואלי מורכב בצורה הפוכה לעומת הגשר המסורתי, שניהם בנויים מאותם חומרים ותפקודם זהה אם כי יש כאלו הסוברים כי יעילותו פחותה מזו של הגשר המסורתי ליישור השיניים. היתרון המשמעותי והגדול של יישור שיניים לינגואלי הוא בזאת שהוא נסתר מעיני המתבונן.

יישור שיניים לינגואלי     


התאמה ליישור שיניים לינגואלי

גשר לינגואלי אינו מתאים לכל מתרפא, יש לעבור אבחון ע”י אורטודנט לקביעת טכניקת הטיפול המתאימה בהתחשב ברצונות המתרפא. באופן כללי, המועמדים המתאימים הם מבוגרים (לרוב עד גיל 35) וצעירים בגיל העשרה המאוחרות בעלי שיניים בגודל סביר ולא קטנות מידי.

אם למתרפא שיניים “חורגות” עם סטייה באופן ניכר (נגיסת יתר אנכית עמוקה) או קו שיניים שיגרום להפעלת כוחות חזקים על הגשר האורתודונטי בזמן הלעיסה או כל דבר אחר בעייתי הקשור בסגירת הפה והשיניים - גשר לינגואלי קרוב לוודאי אינו הפתרון הטוב ביותר ומומלץ שתשקלו שיטות אחרות.

באופן כללי ורציונאלי, רק לאחר הערכה ולאחר בחינה והסתכלות המבוצעת ע”י אורטודנט מומחה ולעיתים קרובות בעזרת צילומי שיניים מיוחדים, ניתן יהיה להגיע להחלטה באם הטכניקה של יישור שיניים לינגואלי היא שיטת הטיפול המתאימה לכל אחד ואחת או שיש צורך לבחור ביישור שיניים מסוג אחר. אחד מהגשרים הבולטים ביישור שיניים לינגואלי הוא יישור שיניים בשיטת אינקוגניטו עליה תוכלו לקרוא בפורטל בהרחבה.