התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- 8 שבועות! עד שנה וחצי
מספר טיפולים- בהתאם לחומרת התופעה
זמן החלמה- תקופת הסתגלות קצרה
תוצאות- קבועות!

מתאים למבוגרים וילדים מעל גיל 13 הסובלים מליקויי סגר ושיניים עקומות

השוו מחירים ליישור שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

יישור שיניים ללא גשר

משך ההליך- 8 שבועות! עד שנה וחצי
מספר טיפולים- בהתאם לחומרת התופעה
זמן החלמה- תקופת הסתגלות קצרה
תוצאות- קבועות!

מתאים למבוגרים וילדים מעל גיל 13 הסובלים מליקויי סגר ושיניים עקומות

יישור שיניים ללא גשר היא טכניקה מתקדמת לתיקון פגמי פה באמצעות מקבעים בלתי נראים הניתנים להסרה המכונים בעגה המקצועית מיישרים. זוהי טכניקה מוכחת קלינית ליישור שיניים שהמתקנים איתם משתמשים בהליך עשויים ללא כל ממתכת והקיבוע אותו מבצעים נעשה מבלי שאף אחד ישים לב אליו וזאת מפאת שקיפות המיישרים. במהלך פגישת הייעוץ (מומלץ שהייעוץ והטיפול יבוצעו ע״י אורטודנט) תבוצע הדמיית הפה ומבנה השיניים, בהדמיה מבצעים סריקה ממוחשבת המפרטת במצגת וירטואלית תלת מימדית את תכנית הטיפול, כאן תוכלו לצפות בתנועת השיניים והמיישרים הדנטאליים מתחילת הטיפול ועד לסיומו הרצוי. האורטודנט ישתמש במספר מיישרים שקופים וניידים הניתנים להסרה שיזיזו לאט ובהדרגה את השיניים עד לעמדה הנכונה.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות ליישור שיניים בהן אינויזליין, איירוק, סמכים פנימיים לינגואליים, סמכים שקופים ובלתי נראים, טבעות ועוד. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם אורטודנט, שידע לבחור ולבצע את השיטה הטובה ביותר עבורכם. שימו לב, אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי ולכן בחרו חכם!

 


כיצד ליישר שיניים ללא גשר?

אם בעבר יישור שיניים ללא גשר הייתה שיטה בלתי אפשרית הרי שהיום קיימות שיטות רבות ליישור השיניים ללא מתקני האורטו המסורתיים והמסורבלים (סמכי ברזל לא אסתטיים המחוברים בעזרת תילים על קידמת השיניים), לאחת השיטות המפורסמות ביותר קוראים אינויזליין. בטכניקה זו משתמשים בסט של מיישרים שקופים המוחלפים אחת לשבועיים שלושה. בטכניקות אחרות ולא פחות פופולאריות משתמשים בגשרים לינגואליים שמתחברים מאחורי השיניים כך שלא ניתן להבחין בהם. ישנם עוד כהנה וכהנה שיטות המכונות יישור שיניים ללא גשר בהן שיטת דמון, אינמן ושיטת MTM.

 


יישור שיניים ללא גשר אינויזליין

מדובר כאמור באחת מהשיטות הפופולאריות ליישור השיניים, שיטה זו משתמשת במיישרים שקופים הדומים למגנים השקופים של החניכיים במטרה לשנות את מצב השיניים. המיישרים הללו אינם נראים לעין ועשויים מחומר שקוף לגמרי. המשתמשים במיישרים יכולים להסירם בקלות, גם תהליך הניקוי הוא פשוט יחסית. את המיישרים הללו מחליפים כל שבועיים שלושה וזאת לאחר שהם השלימו את ייעודם. התוצאות הסופיות יושגו במשך שנה אמנם, אולם בשונה מרוב השיטות האחרות הטיפול הוא נוח מאוד ולא מורגש כך שהזמן אינו משחק תפקיד פה בכלל. יישור שיניים ללא גשר מסוג אינויזליין, מתאים במיוחד למתרפאים בעלי שיניים קטנות. אחד החסרונות הבולטים שלו הוא מחירו הגבוה יחסית אל מול המתקנים המתכתיים המסורתיים. המשיכו לקרוא בהרחבה על שיטת אינויזליין.

יישור שיניים ללא גשר     


יישור שיניים ללא גשר Inman

יישור שיניים ללא גשר מסוג אינמן נחשב לשילוב של אינויזליין ומותחנים. הוא אינה שקוף כמו האינויזליין בגלל שיש לו מרכיבים ממתכת, אבל הוא ניתן להסרה, קל לשימוש ואף נוח יותר מכל המתקנים הרגילים. למרות שהחלק החשוף הוא בלתי נראה, ברוב המקרים תיל מתכתי אחד או יותר עלול לבצבץ מבין השיניים הקדמיות. יישור שיניים Inman Aligner הוא מערכת עם בסיס סלילי בחלק הפנימי של השיניים הקדמיות שיחד עם מוט מתכתי שאינו שקוף הוא מזיז את השיניים עד למצב הרצוי. מדובר בשיטה מהירה יחסית שאמצעותה ניתן ליישר את השיניים תוך 8 עד 14 שבועות! ביישור שיניים אינמן אין צורך להחליף מיישרים בדומה לשיטות אחרות.

 


יישור שיניים ללא גשר חיצוני

כאשר לא מרגישים בנוח עם הרכבת גשר חיצוני שכולם מבחינים בו, אפשר לפנות לגשרים לינגואליים אשר מורכבים על החלק הפנימי של השיניים הקדמיות. למרות שהדבר אינו נוח במיוחד, הרי שבעיית האסתטיקה נפתרה ואף אחד לא יוכל להרגיש בקיומו. אם תרצו להימנע מהגירויים של הגשר הקונבנציונאלי אפשר גם לפנות למתקני דמון, שאין להם קשרים אלסטיים והם נוחים במיוחד למשתמש. קיימת שיטה נוספת אחרת ליישור שיניים ללא מתקנים המבוצעת תוך פרק זמן של שישה חודשים המתאימה במצבים בהם הסטייה בשיניים קלה, בשיטה זו משתמשים בסמכים בצבע השן ובתילים מניקל. אפשר גם להשתמש בסמכים מקרמיקה (חרסינה) אשר אינם בולטים לעין כמו הסמכים הרגילים.

 


טכנולוגיית שלושת השלבים

כדי להשיג תוצאות אופטימאליות יש לבצע את ההוראות וההמלצות של האורטודנט במדויק, צריך כמובן להגיע לביקורים תקופתיים במועד שנקבע. המיישרים יהיו שונים קלות האחד מהשני וזאת כדי למקם את השיניים כך שתנועת היישור תהיה הדרגתית. כל מיישר יוחלף לאחר כשבועיים בערך עד שיוחלף עם הבא אחריו. משך הטיפולים משתנה בין המטופלים ובהתאם לטכניקות הטיפול ובממוצע נע בין 8 שבועות עד 18 חודשים וכל אחד יכול לעבור את הטיפול החל מגיל 13 וזאת למרות שלא כל השיניים הקבועות צמחו בהן הניבים והטוחנות השניות. הטיפול מתאים גם לאנשים להם כתרים, ציפויים, שתלים דנטליים, שיניים תותבות קבועות או שיניים עם מחלת שורשים (אֶנְדּוֹדוֹנְטְיָה) בהן האורתודנטיה הקונבנציונאלית מתקשה לטפל.

 


כאבים ומידע נוסף בנוגע להליך

בתוצאות תבחינו כבר לאחר מספר שבועות, אף אחד לא ירגיש ויבחין במיישרים שהם שקופים לחלוטין. בגלל שהמקבעים ניתנים להסרה אפשר לאכול ולשתות ללא הפרעה, כל מה שצריך זה להסירם. למען הזהירות, חשוב ביותר לשמור על השיניים ועל המיישרים נקיים ולמנוע היווצרות ריקבון ומחלות חניכיים, יש להשתדל לא להשאיר שיירי מזון וסוכרים בין השיניים והמיישרים. בימים הראשונים להרכבת המיישר ההרגשה לא נוחה, מדובר בתופעה זמנית שפחות מורגשת ביחס לאורתודונטיה הקונבנציונאלית היות והזזת השיניים נעשית בצורה יותר מבוקרת ובגלל שישנה אפשרות לבחור איזה שיניים רוצים להזיז ואיזה כוחות יש להפעיל עליהן. המיישרים מכסים לגמרי את השיניים, אינם מזיקים לפני הפה ואינם גורמים לפצעים בדומה לשיטות מסורתיות נפוצות.