התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך כל מפגש- עד 30 דק׳ למפגש
אורך הטיפול- 3 עד 9 חודשים
זמן החלמה- תקופת הסתגלות קצרה
תוצאות- קבועות!

מתאים למבוגרים וילדים הסובלים מליקויי סגר קלים יחסית המעוניינים בשיניים ישרות

השוו מחירים ליישור שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

יישור שיניים מהיר

משך כל מפגש- עד 30 דק׳ למפגש
אורך הטיפול- 3 עד 9 חודשים
זמן החלמה- תקופת הסתגלות קצרה
תוצאות- קבועות!

מתאים למבוגרים וילדים הסובלים מליקויי סגר קלים יחסית המעוניינים בשיניים ישרות

רוצים שיניים ישרות ויפות אבל חוששים מטיפול אורתודונטי ממושך? חולמים על חיוך זוהר אבל המחשבה על להסתובב עם סמכים שקופים (לכל הפחות) או סמכים רגילים ממתכת (שנראים לעין ויכולים מאוד לתסכל את רובכם) מוציאה לכם את האוויר מהמפרשים? ישנן היום כמה שיטות שיאפשרו לכם לקבל את החיוך שתמיד חלמתם עליו ובפרק בזמן קצר יחסית, או לחלופין, לקצר משמעותית את משך הטיפול האורתודנטי.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות ליישור שיניים בהן אינויזליין, אינמן, יישור לינגואלי, סמכים שקופים ובלתי נראים, טבעות ועוד. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם אורטודנט, שידע לבחור ולבצע את השיטה הטובה ביותר עבורכם. שימו לב, אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי ולכן בחרו חכם!

 


יישור שיניים מהיר ווילקו

יישור שיניים מהיר נעשה בשיטה מיוחדת ומחזיק מעמד לכל החיים. השיטה ליישור שיניים מהיר נקראת Paoo או שיטת Wilco והיא דורשת כשליש מהזמן הרגיל. מכיוון שהזמן הארוך הנדרש ליישור שיניים תלוי במבנה עצם הלסת וגמישותה לשינוי, ניתן לעקוף זאת באמצעים כירורגיים. בדרך ניתוחית מגבירים את שחלוף העצם, שלאחר הטיפול חוזרת לקדמותה והשיניים נשארות ישרות במקומן החדש.

 


כיצד זה מבוצע?

הטיפול נעשה בהרדמה מקומית או טשטוש. בתהליך זה הסמכים מודבקים על גבי השיניים לפני הניתוח אך לא מפעילים עדיין כוח אורתודונטי. בהליך הכירורגי מבצע המנתח (בדרך כלל מי שמבצע את ההליך פרט לאורטודנט הוא פריודונט שהוא מומחה לחניכיים) מספר חתכים בחניכיים באזור השיניים המיועדות ליישור כדי להגביר את קצב שחלוף העצם ומחדירים תחליף עצם (עצם סינתטית). בניגוד ליישור רגיל שבו מפעילים כוחות כל 4-6 שבועות, ביישור שיניים מהיר ווילקו נפגשים עם האורטודנט פעם בשבועיים. יישור שיניים מהיר מאיץ משמעותית את הטיפול האורתודנטי ומגדיל במהירות את טווח תנועת השיניים כך שכל ההליך עצמו אורך כשישה עד תשעה חודשים בממוצע. יישור שיניים מהיר ווילקודנטיקס נחשב יקר בהשוואה ליישור שיניים הקונבנציונלי אולם ההשקעה ברוב המקרים משתלמת. ביישור ווילקו רואים במהירות רבה יחסית תוצאות נהדרות.

יישור שיניים מהיר     


יישור שיניים מהיר אינמן

שיטה חדשה יחסית שהגיעה לאחרונה לישראל אשר פותחה בארה״ב נקראת יישור שיניים אינמן. אין הרבה רופאים שמבצעים את הטכניקה בישראל אולם היא מתאימה למקרים קלים יחסית (צפיפות קלה בלסתות) ולא למקרים בהם הליקוי בסגר משמעותי. מיישרי אינמן יכולים ליישר שיניים גם כן תוך פרקי זמן קצרים מאוד יחסית לשיטות היישור האחרות המקובלות. תוך שלושה עד ארבעה חודשים תוכלו ליישר שיניים עקומות. שיטה זו ברוב המקרים איננה מצריכה עקירת שיניים. מדובר בגשר שיניים נתיק ובלתי נראה אותו ניתן להסיר מתי שרוצים (חשוב מאוד לשמירה על היגיינת הפה) אולם יש להרכיבו לפחות 16 שעות ביממה.