התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- עד חצי שעה למפגש
מספר טיפולים- שני מפגשים
זמן החלמה- לרוב אין
תוצאות- 15 שנים ויותר

מתאים למטופלים שעברו טיפול שורש, השתלות שיניים והליכי שיקום פה אחרים הזקוקים לשחזור שמולבש מעל השיניים המעוניינים בכתרי שיניים איכותיים המשווים לשיניים מראה טבעי

השו מחירים לכתרי שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

כתרי אימפרס Empress Crown

משך ההליך- עד חצי שעה למפגש
מספר טיפולים- שני מפגשים
זמן החלמה- לרוב אין
תוצאות- 15 שנים ויותר

מתאים למטופלים שעברו טיפול שורש, השתלות שיניים והליכי שיקום פה אחרים הזקוקים לשחזור שמולבש מעל השיניים המעוניינים בכתרי שיניים איכותיים המשווים לשיניים מראה טבעי

ישנן צורות רבות ושונות של חומרים שאפשר לעבור איתם שיקום שיניים. גם כתרים המבוססים על מתכת יעשו את המלאכה כראוי, אולם האם השחזור מבחינה אסתטית יהיה מספיק איכותי? יותר ויותר רופאי השיניים נוטים להשתמש בכתרי אימפרס שהוא חומר שיקומי פופולארי הנמצא בשימוש לבניית כתרים דנטאליים לשִׁבּוּץ, לכיסוי ולציפוי השן כדי שזו תיראה אמיתית. לפני שהמציאו את כתרי החרסינה, כתרים בצבע שן היו עשויים מבסיס מתכת המצופה בפורצלן.

למרות שכתרים מפורצלן נחשבו לשיקום מבטיח, המתכת מתחתם הייתה מתגלה בקו החניכיים, וחושפת קו כהה בין החניכיים לכתר, במצבים של נסיגת חניכיים, הקו הפך להיות בולט עוד הרבה יותר. כתרי שיניים מסוג אימפרס עוצבו בכדי להעלים הקו הכסוף שמאפיין שיקום חרסינה המותך על מתכת.

המטרה בכתרי אימפרס היא לשפר את האסתטיקה ולספק שיקום עם חוסן ואריכות ימים, כתרי אימפרס אינם מכילים מתכת והם עשויים מזכוכית קרמית ללא צורך בליבה מתכתית המקנים לשיניים מראה טבעי ואמיתי.

המלצת המערכת

איכות השחזור מבחינת חוזק, עמידות ואסתטיקה, נקבעת בהתאם לחומר ממנו מיוצר הכתר. סוג השחזור תלוי גם במיקום השיניים, בשיניים קדמיות הדגש הוא על אסתטיקה לעומת שיניים אחוריות שחייבות להיות חזקות. לאלמנטים הללו יש חשיבות בבחירת סוג הכתר המועדף והשפעה קריטית על המחיר. השוו בין מספר מומחים שידעו להתאים לכם את הכתר במחיר ללא תחרות.

 


כיצד מתקינים כתרי אימפרס?

התהליך כרוך בשני מפגשים, בטיפול הראשון רופא השיניים ייקח מידות מדויקות של השיניים ואת המנשך המדויק שלהן כאשר הוא משתמש בחוסם שעווה. הרופא לוקח גם מידות אחרות אשר יכללו את המרווחים היחסיים של כל שן האחת מן השניה וגם את מידות הלסת. לאחר לקיחת כל המידות, מעבדת השיניים תייצר מדגם זהה ומדויק של השיניים תוך שימוש בחומרי האימפרס.

ישנם 12 גוונים שמהם ניתן לבחור ביחד עם הרופא את הגוון המתאים. מייצרים את כתרי האימפרס במעבדה, תהליך שאורך בדרך כלל שבועיים, ועד אז יתקינו לכם כתר זמני. במפגש הבא, הרופא יסיר את הכתר הזמני וידביק את כתר האימפרס עם דבק צמנט מיוחד על השיניים לשיקום קבוע. עמידות הכתרים תלויה ברמת התחזוקה היום יומית והיא עלולה אף להחזיק לצמיתות.

כתרי אימפרס Empress Crown    


מהו אימפרס וניר?

אימפרס וניר הוא חזיתות מאוד דקות העשויות מחרסינה המודבקת חזק על החלק החיצוני של פני השן. כל אימפרס וניר מיוצר במיוחד לכל פרט ולכן השן המטופלת תורגש כטבעית ולא כמו גוף זר בפה. החומר הומצא בכדי לתקן ולטפל בנזקים כגון סדקים, דהיית צבע ושבר. קפה, תה יין ותרופות מסוימות מותירים סימנים על השיניים. בכתמים ובדהיית צבע, ניתן לטפל בדרך כלל ע״י הלבנת שיניים אולם ישנם מקרים בהן היא לא עוזרת. במקרים כאלו, הרופא עלול להציע שימוש באימפרס המקנה חיוך טבעי, מבריק ובריא. שאלו את רופא השיניים שלכם אודות הטיפול.