התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- קצר יחסית
מספר טיפולים- 2 - 3
זמן החלמה- מהיר
תוצאות- לטווח הארוך

מתאים לנשים וגברים עם סטייה בשיניים, בעלי שן סדוקה או שבורה, אנשים להם כתמים או רווחים בין השיניים המעוניינים בחיוך לבן וכובש

השוו מחיר לציפוי שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

ציפוי שיניים לומינירס

משך ההליך- קצר יחסית
מספר טיפולים- 2 - 3
זמן החלמה- מהיר
תוצאות- לטווח הארוך

מתאים לנשים וגברים עם סטייה בשיניים, בעלי שן סדוקה או שבורה, אנשים להם כתמים או רווחים בין השיניים המעוניינים בחיוך לבן וכובש

ציפוי שיניים לומינירס (Lumineers) מהווה פריצת דרך בקוסמטיקת השינים – מדובר על “הלבנה של השיניים” ויישור קו החיוך כמו שרואים אצל הכוכבים מעבר לים בהוליווד. לומינירס הוא למעשה ״עדשות מגע״ דקיקות של ברק מפורצלן (חרסינה), המודבקות על השיניים הקיימות (בדרך כלל על 4 - 8 השיניים הקדמיות) וזאת מבלי לשנות את מבנה השן. ההליך מבוצע ללא כל כאב, תוצאות הטיפול קבועות והן מהוות פתרון מושלם לכתמי שיניים טורדניים, סדקים ושברים בשיניים, פגמים מסוגים שונים, דהיית צבע, צמצום מרווחים (דיאסטמה) או לתיקון סטייה בשיניים.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות לציפוי שיניים בהן למינייט, לומינירס והדבקת קומפוזיט. לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו עם רופא שיניים עם אוריינטצייה קוסמטית שידע לבחור ולבצע את הטכניקה המתאימה ביותר עבורכם. אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי! בחרו בקפידה את הרופא שלכם, התחילו כאן, עכשיו!

 


מהו לומינירס?

לומינירס הוא פטנט ייחודי העשוי מסרינייט פורצלן שהוכח כיעיל ביותר במליוני מטופלים מסביב לגלובוס וכמובן גם בישראל, רופא השיניים ייצר חיוך לבן וצחור המותאם אישית לכל לקוח ועל פי רצונותיו. ציפוי שיניים לומיניריס מבוצע תוך שניים עד שלושה מפגשים כך ששבוע מתחילת הטיפול תוכלו לחייך בפה מלא. ציפוי שיניים בלומינירס במקרה הצורך יכול להיות הפיך היות ואין פגיעה במבנה השיניים הטבעיות. הציפוי הוא דק במיוחד ואינו מצריך השחזה ומכיוון שאין קדיחות בשן אין גם צורך בהרדמה. הציפוי מודבק על השיניים, מחזק אותן ומונע הידרדרות במצבן, ניתן להדביק ציפויי לומינירס גם על כתרים וגשרי שיניים.

 


כיצד מבוצע ציפוי שיניים לומינירס?

לאחר שנקבעה התאמתכם להליך נלקח בביקור הראשון מטבע של השיניים בעזרת תבנית שאותה ממלאים במעין גבס, לאחר יצירת המנשך תישלח היציקה למעבדה המתמחה בייצור לומינירס כאשר “הפצטות” או החזיתות (עלי חרסינה) תגולפנה כך שהן יתאימו למקומן במדויק, בשונה מציפוי שיניים למינייט, לא נדרש בטיפול לומינירס השחזה של השן (שומרים על מבנה השן), שברוב המקרים גורמת לאי נוחות במשך הטיפול ולאחריו. בביקור השני והאחרון, יתאים הרופא את הציפויים לשיניים, מה שיבטיח חיוך מושלם. עלי הפורצלן יודבקו לשיניים הטבעיות בעדינות ובדיוק מרבי ויגרמו לברק טבעי וחיוך מושלם ללא שינויים בשיניים הקבועות.

 


לומינירס כתחליף לפלטה ליישור שיניים

לומינירס יכול לשמש גם כטיפול מהיר המחליף יישור שיניים. במידה והרופא המטפל יחליט לאחר בדיקה כי ביצוע לומינירס מתאים, הרי שהציפויים יהוו תחליף אופטימאלי לפלטה בשיניים. במקום להיערך לטיפול אורטודונטי ארוך (במקרים מסויימים אפילו שנתיים), ניתן להסתפק במספר ביקורים מצומצם כאמור אצל רופא השיניים כך תשיגו את החיוך המיוחל בעזרת ציפוי לומינירס וזאת ללא כל תחזוקה מיוחדת. הציפוי ישנה את קו השיניים, יגרום להן להראות אחידות, ללא סטיות וישרות והוא גם ישקם את השיניים ואת המראה הטבעי שלהן כך שהן יהיו עמידות בפני כתמים. חשוב לציין כי ההליך אינו מתאים לכל מקרה והוא בטוח לא מתאים לבעיות סגר חמורות.

 


מיהם המועמדים וכמה לומינירס עולה?

כל מי שלא אוהב את החיוך שלו או סובל מסטייה בשיניים, שיניים סדוקות או שבורות, כתמים קשים או רווח בין השיניים עשוי להתאים לציפוי שיניים בלומינירס. הרופא ישקלל מספר גורמים בהם מצב השיניים בעבר ובהווה, מצב בריאות כללי, רצון וציפיות הלקוח מול התוצאה הסופית אותה ניתן יהיה להשיג מהטיפול ואז יוחלט ביחד עם המטופל האם להתחיל בהליך (לאחר סגירת הנושאים הכספיים כמובן). המועמד הטוב ביותר לשיטת הלומינירס הוא אדם שלו מספר שיניים שלמות עליהן ניתן יהיה להדביק את הלומינירס מה שיבטיח תוצאות לזמן ממושך. מחיר הטיפול משתנה בהתאם לצרכיו של כל אחד ואחת ונקבע בהתאם למספר השיניים המטופלות (בדרך כלל לא יותר משמונה שיניים אולם טיפול ממוצע מבוצע על ארבע השיניים הקדמיות) כאשר מחיר כל שן יהיה סביב ה - 2,500 ש”ח ומעלה.