התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- 30 דק למפגש
מספר טיפולים- שניים
זמן החלמה- אין
תוצאות- שנתיים עד חמש

הלבנת שיניים בסד תתאים לאנשים שסובלים מכתמים ברמות שונות ושאינם מעונינים בהלבנת שיניים אגרסיבית שכן ההליך נפרס על פני תקופה של כשבוע עד שבועיים

השוו מחיר להלבנת שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

סדים להלבנת שיניים

משך ההליך- 30 דק למפגש
מספר טיפולים- שניים
זמן החלמה- אין
תוצאות- שנתיים עד חמש

הלבנת שיניים בסד תתאים לאנשים שסובלים מכתמים ברמות שונות ושאינם מעונינים בהלבנת שיניים אגרסיבית שכן ההליך נפרס על פני תקופה של כשבוע עד שבועיים

הלבנת שיניים מקוטלגת כטיפול אסתטי ומטרתה להבהיר את צבע השיניים. חשוב להתייעץ עם רופא שכבר ביצע מאות הלבנות שיניים שכן לבחירת השיטה איתה תעברו את ההליך וקביעת ריכוז החומר הפעיל בג׳ל ההלבנה יש השלכה גדולה על התוצאות שתוכלו להשיג. בחירת טכניקת ההלבנה תקבע לפי גוון השיניים, סוג השן והאמייל, הצבע והאפיונים המיוחדים של כל אחד ואחד. בהנחה והרופא המליץ לכם על הלבנה בסדים חשוב שתדעו כי ההליך צריך להתבצע תחת בקרת רופא אשר יכין את הסדים לפי מידות שיועברו למעבדת השיניים האחראית על ייצורם. הסדים עשויים מפלסטיק שקוף וגמיש המותאם הן לשיניים העליונות והן לשיניים התחתונות. הסד אינו גורם לאי נוחות, הדיבור חופשי וברור למרות שהסדים מורכבים על שתי הלסתות.

המלצת המערכת

הלבנת שיניים בסדים היא פעולה שמתבצעת במרפאה ואשר חייבת להיות מבוקרת על ידי רופא שיניים ולא שיננית. כדי שההלבנה תצליח מומלץ שתעברו ניקוי אבנית. אנחנו לא ממליצים לנסות ולחסוך על הטיפול שכן הלבנות ביתיות ותרופות סבתא יכולות לכל הפחות לא להשפיע על צבע השיניים ובמקרה הרע הן עלולות להסב נזק בלתי הפיך לאמייל השן. התייעצו עם המומחים שלנו עכשיו.

 


איך מתבצעת הלבנת שיניים בשיטת הסדים?

תנאי הכרחי להשגת תוצאות טובות בהלבנת שיניים הוא שימוש בטכניקה אישית המותאמת לכל מקרה. הוכח כי התוצאות הטובות ביותר מושגות על ידי הלבנה המכונה בשם ״שיטת הסדים״ המבוצעת בשני שלבים. השלב הראשון מתבצע במרפאה והשלב המשלים מבוצע בבית ע״י המטופל ובהתאם להוראות הרופא. הלבנת שני השלבים מבוצעת ע״י התקנת סד שמיוצר במיוחד לפי מדגם הפה של המטופל שעשוי מפלסטיק שקוף.

את החלק הפנימי של הסדים ממלאים בג’ל פרוקסיד (טפטוף חומר ההלבנה על כל משטחי הסד בעזרת מזרקים מיוחדים המכילים את החומר והמסופקים ע״י הרופא). לאחר מכן מניחים את שני הסדים (אחד ללסת העליונה ואחד ללסת התחתונה) במדויק על השיניים למשך שעתיים עד 4 שעות (בדרך כלל לפני השינה). כאשר חולפות להן 4 שעות (החומר כבר אינו פעיל יותר), שולפים את הסד ורוחצים אותו במים קרים ומייבשים עד לשימוש הבא. לאחר מספר ימים כפי שיציין הרופא (בערך שבוע), ישוב המטופל למרפאה לביקורת ולהערכת התוצאות שהושגו והוראות להמשך.

 


מי מתאים לשיטת הסדים?

טכניקת הסדים מתאימה לאנשים שרוצים לראות שינוי משמעותי בלובן השיניים. יתאימו להליך אנשים עם שיניים כהות שנגרמו עקב הזדקנות השן עצמה, אנשים להם שיניים עם גוון צהוב, חום או אפור הנגרם כתוצאה משתיית קפה, תה, יין אדום וכדומה. גם מקרים של נטילת אנטיביוטיקה או פלואוריד שהשאירו כתמים על אמייל השן יטופלו בהצלחה ע״י סדים.

  סדים להלבנת שיניים  


מי לא מתאים להלבנת שיניים בסד?

אנשים שסובלים מרגישות שיניים חמורה, כאשר ישנם מפגעים עקב עששת או שברים בשן עם חשיפה למוך השן. אנשים להם חורים בשיניים, ג’ינג’יביטיס, מחלות חניכיים ושיניים מתנדנדות. אנשים בעלי משטחי שן מעוותים כמו Amelogenesis imperfecta (עיוות באמייל השן) או Dentinogenesis imperfecta (עיוות גנטי בהתפתחות של השן). גם נשים במהלך ההריון או ההנקה לא מתאימות להליך.

 


המלצות למטופלים בשיטת הסדים

על הרופא לבדוק את הסדים במרפאה ולתת תשומת לב מיוחדת לקצוות החניכיים כאשר השפה לוחצת מעט על החניכיים ללא שרוולים חתוכים. הרופא ינחה את המטופל כיצד להרכיב ולהסיר את הסד ללא טראומה.

  • אם הרגישות ״הורגת״ אתכם, אפשר להקל עליה ע״י שימוש במשחת אלחוש בחלק החיצוני של השיניים ע״י מריחת המשחה כחצי שעה לפני ששמים את חומר ההלבנה.
  • יש להשתמש בחומר ההלבנה שנמצא במזרק עם הריכוז הגבוה יותר (ובהתאם להוראות הרופא) ולהזריק טיפות לתוך הסד התחתון והעליון.
  • אם הרגישות, למרות האלחוש הופכת לבלתי נסבלת, יש להשהות את הטיפול ליום יומיים ולהמשיך עם המזרק בעל הריכוז הנמוך יותר.
  • כאשר הרגישות מפסיקה, יש להמשיך עם המזרק בעל הריכוז הגבוה עד לסיום החומר ולהמשיך לאחר מכן עם המזרק השני בעל הריכוז הנמוך עד שתכולתו תיגמר.
  • אין למלא את הסד יתר על המידה ויש להסיר את השאריות לאחר השימוש עם מברשת.
  • לאחר כשבוע יש לסור למרפאה לבדיקה ולהערכה, אם התוצאה הרצויה הושגה, הטיפול מופסק, אם המצב מצריך שיפור ממשיכים בטיפול.
  • כדי לשפר את התוצאה מומלץ להימנע ככל האפשר למשך 15 ימים ממוצרים ש״צובעים״ את השיניים ומעישון.

 


יתרונות השימוש בסד

היתרון בהלבנה עם סדים הוא עצם העובדה שמשתמשים בתהליך מוכר וידוע עם תוצאות מרשימות וארוכות טווח ועם מעט תופעות לוואי. מצד שני, ג׳ל ההלבנה הוא לא בריכוז גבוה ולכן הטיפול ארוך יותר (יתכן וזה המפתח להצלחה), בגלל שהחומר פחות מרוכז הוא אינו גורם לרגישות רבה כמו שעשוי לגרום טיפול עם מנורת לייזר במרפאה. ניתן לבצע ברוב המקרים שימוש חוזר בסדים, כל מה שצריכים לקנות בסיבוב הבא הוא רק את ג׳ל ההלבנה ולכן ההלבנה הנוספת (כשנה עד שנתיים לאחר ההלבנה הראשונה) תהיה זולה משמעותית מההלבנה הראשונה.

 


תופעות לוואי של הלבנה בסד

תופעת הלוואי הנפוצה ביותר היא הרגישות בשיניים. כ- 50% מהמטופלים מדווחים על רגישות. בעיה נפוצה נוספת שעלולה להתרחש היא אי נוחות בחניכיים ומסביב לשיניים בגלל התאמה לא מדויקת במגש להלבנה. מסיבה שאינה ידועה, חל שיפור במצב בריאות החניכיים לאחר הלבנת שיניים. יתכן כי הדבר נובע עקב שמירה קפדנית על בריאות הפה במשך תקופת ההלבנה ולתשומת הלב הגדולה שמופנית לשיניים או בגלל שחומר ההלבנה רעיל לבקטריה שקרובה לחניכיים.