התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- קצר יחסית
מספר טיפולים- 1 - 2
זמן החלמה- אין
תוצאות- לטווח הבינוני

מתאים לנשים וגברים המעוניינים בשיניים קדמיות לבנות בעלויות נמוכות יחסית, לאיטום חריצים ועוד

השוו מחיר לציפוי שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

ציפוי שיניים קומפוזיט

משך ההליך- קצר יחסית
מספר טיפולים- 1 - 2
זמן החלמה- אין
תוצאות- לטווח הבינוני

מתאים לנשים וגברים המעוניינים בשיניים קדמיות לבנות בעלויות נמוכות יחסית, לאיטום חריצים ועוד

טכניקת ציפוי לשיניים קומפוזיט והליכים דנטליים שונים הקשורים אליה ואשר נמצאים בשימוש התקדמו בצורה ניכרת במהלך השנים האחרונות. אם בתחילת הדרך מטרת הציפוי נועדה לשיקום השיניים וליצירת סתימות בצבע לבן עבור השיניים הקדמיות, הרי שהיום, קומפוזיט מקיף קשת רחבה של הליכים החל מביצוע סתימות ועד ליצירת חיוך יפה ובריא. בשונה מטכניקות ציפוי אחרות כמו למינייט, ציפויי אימקס E-MAX, לומינירס וציפויי חרסינה שונים ונוספים לשיניים, ציפוי קומפוזיט ניתן לבצע גם על ילדים. ילד שנפל וסדק או שבר שיניים או שן קדמית יכול לעבור ציפוי קומפוזיט שישפר את מראה השיניים לחלוטין.

המלצת המערכת

ישנן מספר טכניקות לציפוי שיניים בהן למינייט, לומינירס והדבקת קומפוזיט. לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות וגם מחיר שונה. התייעצו ברופא שיניים עם אוריינטצייה קוסמטית שידע לבחור ולבצע את הטכניקה המתאימה ביותר עבורכם. אם הרופא אינו מנוסה בכל השיטות, יתכן שהייעוץ לא יהיה אובייקטיבי! בחרו בקפידה את הרופא שלכם, התחילו כאן, עכשיו!

 


מהו ציפוי לשיניים קומפוזיט?

באופן כללי המונח ציפוי שיניים מתייחס למגוון תהליכים דנטליים שכל אחד מהם בסופו של דבר משמש כסוג של שיקום פה דנטלי הנקרא בפי הרופאים קומפוזיט דנטלי. כחומר דנטלי, לקומפוזיט יש מספר איפיונים חשובים אותם מנצל הרופא למגוון פרוצדורות, אחת מהן היא הדרך ליצירת ציפוי חזק מסידן רקמות השן (כלומר מחומר השן דנטין ואמייל השן), מאפיין נוסף הוא הצבע. קומפוזיט דנטלי מגיע בגוונים שונים וכאשר הטיפול הוא בר ביצוע, ניתן לחקות כמעט ללא כל הבדל את הגוון של מערכת השיניים הטבעית.

 


שימוש בטכניקת ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי לשיניים משמש למטרות רבות החל מתהליכים קוסמטיים בלבד ועד להרכבת מבנה של שיניים כמו כאלו שנפלו כתוצאה מריקבון או שבר, ועד לשילוב של שני ההליכים יחדיו. לפניכם מספר יישומים קוסמטיים של חומרים לציפוי דנטלי וסתימות לבנות:

  1. ונירס דנטלי - הרופא המטפל יכול לצפות את השיניים הקדמיות בציפוי העשוי מונירס, כדי להסתיר כתמים או דהיית צבע בדרך לשיפור המראה האסתטי של מערכת השיניים.
  2. סגירת פער בין השיניים (Diastema) - בציפוי שיניים קומפוזיט משתמשים גם כדי למלא חלל הנמצא בין השיניים (הרופאים קוראים לסוג זה של מרווח Diastema). כאשר משתמשים בטכניקה זו, הקומפוזיט הדנטלי מודבק על צידי השיניים שנמצאות בכל צד של המרווח ומעבות כל אחת מהשיניים, התוצאה שמתקבלת היא צמצום המרווח בין השיניים עד להעלמה מוחלטת של הרווח.
  3. תיקון פגמים אסתטיים קטנים - פגמים אסתטיים קוסמטיים קטנים כגון: סדקים, עיוותים וסטייה של השיניים יכולים להיות מצופים על ידי חומר הציפוי הדנטלי קומפוזיט.
  4. סתימות קומפוזיט לשיניים קדמיות – קומפוזיט דנטלי מיועד גם לסתימות בחלק הקדמי של השן. בגלל שהדנטל קומפוזיט מגיע בגווני לבן שונים ניתן להתאימו בקלות רבה לשיניים שנמצאות בסמוך לשן בה צריך לטפל כך שהתוצאה האסתטית תהיה מושלמת.
  5. ציפוי קומפוזיט לשיניים אחוריות - במקרים מסוימים, ציפוי שיניים קומפוזיט יכול להתאים גם לשיקום סתימות בשיניים אחוריות, מטופלים רבים יעדיפו סתימת קומפוזיט מאחר והיא פחות נראית לעין מאשר סתימת הכסף המסורתית.
  6. איטום חריצים לילדים - בעזרת ציפוי קומפוזיט ניתן לאטום חריצים לילדים.