התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- עד שנה
מספר טיפולים- בהתאם לחומרת הבעיה
זמן החלמה- קצר עד שבועיים
תוצאות- לאורך זמן

מתאים לכל מי שזקוק לטיפול מונע, השלמת שיניים ושיקום פה ע"י כתרים, מבנים גשרים וכו'

השוו מחירים לשיקום הפה

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

כמה עולה שיקום הפה?

משך ההליך- עד שנה
מספר טיפולים- בהתאם לחומרת הבעיה
זמן החלמה- קצר עד שבועיים
תוצאות- לאורך זמן

מתאים לכל מי שזקוק לטיפול מונע, השלמת שיניים ושיקום פה ע"י כתרים, מבנים גשרים וכו'

רפואת השיניים בישראל נכון להיום היא ענף פרטי ומכאן שמחיר הטיפולים שונה בין מרפאה למרפאה כאשר הפערים יכולים להגיע לעשרות וגם למאות אחוזים! למרות שקופות החולים קיבלו בשנים האחרונות מימון מיוחד לטיפולי שיניים (בכללית מבצעים טיפולי שיניים בחינם עד גיל 18, מכבי דנט נותנים טיפולים חינם לילדים עד גיל 18) המחירים בקופות החולים עדיין גבוהים מאוד ביחס למרפאות השיניים הפרטיות הממוצעות וזאת למרות כל הביטוחים המשלימים למיניהם כדוגמת מכבי שלי או מגן זהב, כללית מושלם מאוחדת עדיף ועוד. בפועל, המחיר אותו תאלצו לשאת וזאת בהנחה ואין לכם ביטוח קולקטיבי (ביטוח שיניים שנעשה מטעם העבודה לקבוצת עובדים רבים) הוא יקר מאוד ובמיוחד כאשר נדרשים לטיפולי שיניים מורכבים כמו שיקום פה מלא שמחירו יכול בקלות להאמיר ליותר מחמישים אלף שקלים.

המלצת המערכת

זקוקים לעקירת שיני בינה? סובלים מכאבים בפנים וחוסר סימטריה בלסת העליונה או התחתונה? חסרות לכם מספר שיניים בפה ומחפשים פתרון ראוי במחיר סביר? התייעצו עם המומחים שלנו שידעו לאבחן ולהציע את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר בקירבה לאזור מגוריכם.

 


כמה עולה השתלת שיניים?

המחיר של השתלת שיניים מתחיל בכ - 2,500 שקלים ויכול להגיע גם לעשרת אלפים שקלים לשתל בודד אחד הכולל מבנה וכתר, המחיר שנקבע כאמור על פי החלטת הרופא תלוי במספר פרמטרים בהם: טיב וסוג השתל (שתל אמריקאי או שתל ישראלי), איכות הכתר (זירקוניה, חרסינה, קפטק וכדומה) והמתכת אם יש, מומחיות הרופא המטפל, מיקום גיאוגרפי של מרפאת השיניים (ברור שיש הבדל בין ת”א לירוחם שכן המחיר נקבע גם לפי הסביבה - שכירות גבוהה תגרום לרופא השיניים להעמיסה על הטיפול). בכל אופן לא נברח מהשאלה כמה עולה לבצע שיקום פה מלא ובכן התשובה היא סדר גודל של 45,000 - 80,000 ש״ח בממוצע כאשר החישוב נערך על בסיס של 8 עד 16 שתלים, עקירות של מספר שיניים והרמת סינוס אחת. אכן שיקום פה הוא עניין יקר מאוד ולכן מומלץ להשוות מחירים נוכח הפערים הגדולים אולם מבלי להתפשר על האיכות.

כמה עולה שיקום הפה?     


אחריות על הליך השיקום והשתלים

חשוב גם לתת דגש על האחריות שניתנת לשיקום הפה, ישנם רופאים שנותנים 20 שנות אחריות על השתלים הדנטליים וכשבע שנים על עבודת השיקום, צריך לקבל אחריות על הטיפול אבל אחריות מרופא שיניים לא מוכר יכולה להינתן כאשר מאחוריה אין כלום וגם על זה צריך לתת דגש, הווה אומר לקבל אחריות ממי שיכול לעמוד בה, נתקלתי כבר במטופלים רבים שעברו השתלות שיניים במסגרת שיקום פה גדול ולאחר שסיימו את ההליך התחילו בעיות ולא היה לאן לחזור כיוון שהמרפאה בה טופלו סגרה את שעריה. מעוניינים לרדת לרזולוציות קטנות ולדעת כמה עולה כתר מסויים, עקירה או סתימה? היכנסו למחירון השיניים המעודכן שלנו וגלו כמה זה בדיוק עולה