התחילו לחסוך עכשיו
×

×
banner

משך ההליך- שעה עד שבוע
מספר טיפולים- לרוב אחד או מתמשך
זמן החלמה- מיידי
תוצאות- שנתיים עד חמש שנים

מתאים לגברים, נשים ובני עשרה בעלי שיניים טבעיות (לא כתרים) המעוניינים בהסרת כתמים אורגניים בשיניים

השוו מחיר להבהרת שיניים

בצעו השוואת מחירים בין 5 רופאי שיניים באזורכם וחסכו בגדול על טיפולי שיניים.

כדי שנוכל להעביר לך את ההצעות
נעביר לך רק הצעות רלוונטיות מאזורך
ייעוץ בחינם, צילומים יקרים בהסדר או ללא עלות וגם אפשרויות מימון מגוונות!!

הבהרת שיניים

משך ההליך- שעה עד שבוע
מספר טיפולים- לרוב אחד או מתמשך
זמן החלמה- מיידי
תוצאות- שנתיים עד חמש שנים

מתאים לגברים, נשים ובני עשרה בעלי שיניים טבעיות (לא כתרים) המעוניינים בהסרת כתמים אורגניים בשיניים

מבנה השן הפנימי כולל צבע שנקבע מלידה ושלעיתים הופך לצהוב במהלך השנים. הצהבת השיניים נגרמת מקפאין, משתיית קפה או תה וכן גם מעישון. כמו כן פגמים גנטיים מלידה כתוצאה משימוש מופרז בפלואוריד או תרופות אנטיביוטיות בזמן היריון המשפיעות על שיני התינוק גורמות לכתמים על השיניים. הבהרת שיניים פועלת על הדופן החיצונית המכילה את שכבת האמייל ובה ניתן לפרק באמצעות תהליך כימי מחמצן את כתמי השן הנגרמים ממזון ואז להיפטר מכתמים אלה. ישנן מספר סוגי הבהרות אותן ניתן לבצע על מנת לקבל צבע שיניים לבן הן במרפאת השיניים והן ע” שימוש בערכות ביתיות הנמכרות ברשת האינטרנט ובבתי המרקחת השונים. לפניכם סוגי טיפולים נפוצים ומידע הכרחי.

המלצת המערכת

הבהרת שיניים היא פעולה שמתבצעת במרפאה וחייבת להיות מבוקרת על ידי רופא שיניים ולא שיננית. כדי שההבהרה תצליח מומלץ שתעברו ניקוי אבנית. אנחנו לא ממליצים לנסות ולחסוך על הטיפול שכן הבהרות ביתיות ותרופות סבתא יכולות לכל הפחות לא להשפיע על צבע השיניים ובמקרה הרע הן עלולות להסב נזק בלתי הפיך לאמייל השן. התייעצו עם המומחים שלנו עכשיו.

 


איזה טיפולי הבהרת שיניים קיימים?

ישנן שיטות רבות כאמור באמצעותן ניתן להבהיר שיניים מוכתמות. נהוג לחלק את השיטות לשתי קבוצות: הבהרות המבוצעות במרפאת השיניים והבהרות אותן ניתן לבצע לבד בבית וזאת מבלי להזדקק לשרותי הרופא. כל השיטות מבוססות על ג’ל מלבין המונח על השיניים הקדמיות הגורם לפעולת ההבהרה. להלן שיטות הבהרה נפוצות:

הבהרה ויטאלית - הבהרה חיצונית של אמייל השן. בטיפול זה מתבצעת הלבנת שיניים חיצונית. לטכניקה זו קוראים גם הלבנת שיניים בסדים. יוצרים סדים מסיליקון לאחר שלוקחים תבנית של השיניים, לאחר שהסדים מוכנים (מיוצרים במעבדה תוך מספר ימים) חוזרים למרפאה. הרופא יבדוק שהסדים יושבים היטב על השיניים ולאחר מכן משוחררים הביתה. הרופא ינפק מזרקים שמכילים חומר מלבין מחמצן. את החומר מניחים כל לילה בתוך הסדים ומצמידים אותם לשיניים. הפעולה חוזרת על עצמה כל לילה למשך שבוע או עד להשגת התוצאה הרצוייה.

סטריפים להבהרה - אמצעי נוסף פופולארי הנמכר בחנויות הוא סטריפים המכוסים ג’ל מלבין הנדבק לשיניים במשך חצי שעה ביום. שיטה אחרת היא שימוש בג’ל הנמכר בחנויות אותו מורחים על השיניים בהתאם להוראות. שיטות אלה יעילות חלקית לעומת הלבנה מקצועית של רופא שיניים.

הבהרת שיניים בלייזר - שיטת הבהרה פופלרית במיוחד המבוצעת במרפאה ובפיקוח של רופא שיניים. בשיטת הלייזר מורח הרופא ג’ל מי חמצן על השיניים לאחר שאלה בודדו היטב מהחניכיים, לאחר שהחומר הונח, מקרינים עליו עם קרן לייזר. קרן הלייזר מעודדת את החומר לפעול וכך החומר מנקה את השן. חשוב שתדעו כי השן מתנקה על ידי החומר עצמו ולא על ידי קרן הלייזר. לטכניקה הזו קוראים גם הלבנת שיניים תוך שעה.

הבהרה בזום ע”י קרינת אור כחול - אמצעי אחר להלבנה מבוצע ע”י קרן אור ומכשיר המכונה Zoom. החלק החיצוני מבוצע על ידי הרופא ומשתמשים במשחה כימית הנמרחת על השיניים ולאחר מכן מוקרן עליה אור ממנורת פלזמה מיוחדת. האור גורם לחומר לפעול וכך מולבנת השן.

מיקרואמברוזיה - טיפול שיניים מסוג זה כולל שיוף שכבה דקה מאמייל השן המסיר שכבת צבע וכתמים שהצטברו על השיניים. הטיפול מבוצע על ידי חסימת החניכיים על ידי סכר גומי, ושימוש במקדח במהירות נמוכה לפיזור חומצה חזקה עם גרגרים שמטרתה לשייף את השן.

הבהרת שיניים   


האם באמת ניתן לבצע הבהרת שיניים?

המונח הנכון שניתן להשתמש בו הוא הבהרת שיניים ולא הלבנת שיניים כפי שמקובל לחשוב. שיניים אינן מלבינות מעצמן ולכן יותר נכון להשתמש במינוח הבהרת כתמים וסימני טבק או קפאין שהצטברו בשיניים. השוק מוצף במודעות המציגות דוגמניות עם רצף שיניים לבנות, אך כאמור האמת אינה כזו. יש לצפות לכן להבהרה חלקית של השיניים ולא במלוא הלובן, הלבנת שיניים מוצלחת באה לידי ביטוי בירידה של שתי דרגות על מפתח צבעים. החיוך ההוליוודי בוא אתם נתקלים ברוב המקרים מושג ע”י ציפוי שיניים בחרסינה עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה בפורטל. בציפוי שיניים באופן עקרוני מדביקים חרסינה דקיקה על השיניים לאחר שאלו עברו השחזה, הציפויים מכסים את הכתמים ואת הצבע האמיתי של השיניים וכך מתקבל החיוך הבוהק.